Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

3x o olejích Saloos

3x o olejích Saloos Dneska se podíváme na tři úžasné rostlinné oleje v podání značky Saloos: Makadamiový, Mandlový a Meruňkový!
Značka Saloos
5,0 5
2

Rostlinné oleje zdroj: shutterstock.com

Dneska se podíváme na tři úžasné rostlinné oleje v podání značky Saloos: Makadamiový, Mandlový a Meruňkový!

Makadamiový olej - elixír mládí

Pokud toužíte po jemné, pružné pokožce, neváhejte ho použít! Má velmi vysoký obsah kyseliny palmitolejové, která hraje důležitou roli při zpomalování procesu stárnutí pokožky. Makadamiový olej obnovuje lipidový film pokožky, rychle se vstřebává a pokožku chrání aniž by zanechal mastný film. Viditelně ji zvláčňuje, zlepšuje její tonus a současně regeneruje. Díky tomu má nezastupitelnou roli v péči o zralou pleť. Bezprostředně po použití dokáže pokožku krásně vyhladit, takže působí přitažlivě a zdravě.

Makadamiový olej je žádanou součástí přípravků v péči o tělo, pleť i poškozené vlasy, kterým dokáže vrátit jejich zdraví a sílu. Makadamiový olej je důležitou součástí tělových a masážních olejů Saloos. Společně s olejem meruňkovým a mandlovým tvoří spojení tzv. M3 olejů, které jsou základem těch nejkvalitnějších tělových a masážních olejů.

Mandlový olej - ochránce suché pokožky

Je jedním z nejznámějších rostlinných olejů, používaných v péči o pokožku těla i obličeje. Vzniká lisováním semen mandloně, ze kterých si bere pestrý koktejl vitamínů a mastných kyselin pro výživu a ochranu pokožky nepostradatelných.

Mandlový olej je nedílnou součástí masáží a vyhledávaný zejména v péči o suchou pleť se sklonem k podráždění, kterou promaže a současně zklidní. Proto je vyhledávaný při péči o jemnou dětskou pokožku. Zvyšuje elasticitu kůže a tím předchází tvorbě strií zejména v těhotenství. Olej se rychle vstřebává, na pokožce nezanechává pocit mastnoty, neucpává póry a nevyvolává alergické reakce. Mandlový olej je důležitou součástí tělových a masážních olejů Saloos. Společně s olejem meruňkovým a makadamiovým tvoří spojení tzv. M3 olejů, které jsou základem nejkvalitnějších tělových a masážních olejů.

Meruňkový olej - krása v kapkách

Meruňkový olej patří ke špičce mezi rostlinnými oleji. Ten nejkvalitnější se získává lisováním meruňkových jader za studena. Je bohatý na vitamíny a vyhledávaný zejména pro svou jemnost. Má výborné zvláčňující i regenerační účinky a pro své schopnosti výživy a hydratace pokožky se stal nenahraditelnou součástí tělové kosmetiky.

Je spojením krásy a zdraví a výborně ho snáší všechny typy pleti, včetně problematické a citlivé. Již po prvním použití dokáže pokožku vyhladit a dát ji sametovou hebkost. Meruňkový olej je ideálním přípravkem také v péči o poškozené vlasy a s oblibou se používá na regenerační zábaly rukou nebo chodidel. Meruňkový olej je důležitou součástí tělových a masážních olejů Saloos. Společně s olejem mandlovým a makadamiovým tvoří spojení tzv. M3 olejů, jež jsou základem těch nejkvalitnějších tělových a masážních olejů.