Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Superman potence

Superman potence Erous je multivitamin pro muže ovlivňující činnost pohlavních orgánů
Jan Rakušan
4,4 5
9

zdroj: unsplash.com

Milé ženy, píšu vám otevřený dopis, protože s vámi chci sdílet problém, který se netýká jen mě, ale možná i vašich mužů. Jde zdánlivě o čistě mužské téma, erektilní dysfunkce. Prostě když chlapům nestojí. Znáte to? Tedy nestojí tehdy, když má. Když byste si to přály vy i on. Je to jako házet vařenými špagetami do středu terče.

Afrodiziaka

Sex je životně důležitý. A když to kvůli nám nefunguje, není to fakt žádná sranda a rozhodně neoceníme, když se začnete smát, uchechtávat nebo dělat psí kusy v domnění, že „mu“ tím zvednete náladu. A nepomůže ani zmatený pohled, ani výčitky, že určitě máme někoho jiného. Už bez toho všeho je to pro nás totiž dost velké trauma. A víte co, stává se to. A to nejen chlapíkům středního věku, stává se to i mladším klukům co třeba více pijí, příliš nespí, jsou vystresovaní, ať už ze života, nebo ze situace, že mají v objetí zrovna tuhle kočku.

Jasně, můžeme začít jíst různá přírodní afrodiziaka: vanilku, lékořici (oboje bych fakt nerad), skořici, vlašáky, chřest, kotvičník, můžeme přidat superpotravinu maca. No jasně, trocha pepře, ať se vzepře, petržel, aby dlouho vydržel. A někde třeba krokodýlí penis, sušený. Jiný kraj, jiný mrav.

Ne že bych na výše uvedená afrodiziaka nevěřil, ale podle mě fungují spíše preventivně. Jenže pak může nastat situace, kdy se to v posteli stane vícekrát, a to je fakt problém. Takže milé ženy, dostávám se k jádru. Objevil jsem totiž přípravek, který pomohl nejen mě, a doporučuju ho tedy dál. Jedná se o multivitamin s příznačným názvem Erous.

Bůh Éros

Erous jsou takové tobolky, které si muž lupne dvakrát denně. Skvělé na tom je, že to trvá jenom týden, protože pravidelnost v braní léků nepatří mezi naše výsady. Erous je stoprocentně přírodní produkt a je nejen preventivní, dokáže řešit již nastalé obtíže. Vyložme si karty, současný svět klade v sexuální výkonnosti na muže vyšší požadavky, než na ženy. Chápu, že pro mnohé to může být velmi frustrující. Erekce je totiž závislá na mnoha faktorech. S postupujícím věkem je důležitý například pokles testosteronu a zhoršená funkce cév. V závislosti na životním stylu, který vedeme, se v cévách usazují plátky cholesterolu, což zhoršuje prokrvení. Cévy v penisu to většinou odnesou jako první. A do toho ztráta energie, chuti do života, libida, sklon k depresím, náladovost, nervozita, inu i muži mají své přechodové období.

Co v Erousu najdete? Převážně kombinaci bylin z různých koutů planety a pak třeba vitamin B6, piperin, gingo biloba, vitamin E, zinek a selen. Samé klinicky ověřené složky. A pokud jste tak trochu patrioti, pak vám udělá radost, že receptura pochází z Karlovy Univerzity z Prahy. Po týdnu používání jsem pocítil příliv síly, potřeboval jsem méně spánku a hlavně, dostal jsem chuť jako za mlada. Tedy chuť nikoli na jídlo, rozumíme si. To, že byl potom prožitek intenzivnější, snad popisovat nemusím.

Tedy milé ženy, jelikož se tento článek dostane pravděpodobně spíše k vám, než k vašim mužům, šiřte prosím tuto osvětu dále. V Biooo se teď Erous tobolky prodávají, nemusíte je složitě shánět ve specializovaných prodejnách nebo na internetu. Mám teď pocit, že jsem snad zachránil nejeden vztah. Přijdu si jak superman potence. Takže libido s vámi.