Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Tři čistě přírodní a účinné viagry

Tři čistě přírodní a účinné viagry Pravidelný sexuální život podporuje zdraví i naši celkovou pohodu. Pokud se vám do sexu nechce nebo máte jiné potíže, vyzkoušejte jednu ze tří účinných přírodních viager.
Jana Konečná
5,0 5
4

Tři čistě přírodní a účinné viagry zdroj: unsplash.com

Sex je nejen prostředek k plození potomků a zajištění pokračování našeho rodu, ale také účinný zdroj radosti a potěšení. Prostředek k upevnění vztahu, nástroj na odstranění stresu, zmírnění bolestí hlavy, pomoc od příznaků PMS a dalších. Má jak okamžitý, tak dlouhodobý efekt na naše zdraví. Z dlouhodobého hlediska například posiluje kardiovaskulární systém a snižuje tak riziko vzniku infarktu. Pomáhá také udržet hladinu estrogenu a testosteronu v normálu. Pravidelné dopřávání si sexu může zmírnit také chronickou bolest zad či nohou.

Sex nám může pomoct také při nespavosti. Po dosažení orgasmu se totiž začne vylučovat hormon prolaktin, díky kterému se téměř okamžitě dostavují pocity ospalosti. K vylepšení partnerských vztahů zase přispěje hormon oxytocin, jež se jinak také vylučuje v průběhu porodu a během kojení a způsobuje láskyplné pocity matky k dítěti. A podobné pocity pak dokáže vyvolat i ve vás po aktu lásky. Sex funguje také jako účinný motor na dobití energie a pocitů štěstí. Zase v tom má prsty biochemie. V průběhu sexu, sexuální předehry a u něžných fyzických doteků obecně, se totiž vyplavuje takzvaný hormon štěstí – endorfin.

Přes všechny nesporné výhody, které pravidelný sexuální život nabízí, se nám zkrátka někdy do sexu nechce. Nejčastěji to způsobuje mnoho starostí, stresu, únava z práce, může za tím být i nezdravá strava, jež naše tělo příliš vyčerpává a mnoho živin neposkytuje. Najednou se z toho, že se nám jednou či dvakrát „nechce“ může stát pravidlo a zdravý sexuální život zmizí v nedohlednu, což není dobré jak pro vztah, tak ani pro naše zdraví. Jak se tedy „nakopnout„ v těchto obdobích? Než sáhnete po veleznámé „modré pilulce“, mrkněte se raději po tom, co nabízí samotná příroda. A bez nežádoucích vedlejších účinků.

Stimulující kotvičník

Kotvičník funguje obecně jako stimulátor produkce testosteronu, a díky tomu zvyšuje nejen libido, ale také zrychluje metabolismus a podporuje růst svalů. Proto je tato bylinka také velice oblíbená u sportovců, hlavně kulturistů. Kotvičník navíc zvyšuje i výkon a má výborné omlazující účinky, a to nejen na naši fyzickou stránku, ale také na naši mysl. Dodává energii, a co se týká sexuální stránky, tak je vhodný jak při nedostatečné chuti na sex, tak při fyzických sexuálních potížích – problémech s erekcí či nedostatečnou lubrikací pochvy. Kromě toho podporuje a zkvalitňuje tvorbu spermií u mužů, a může tak být vhodným podpůrným prostředkem, pokud se snažíte o početí.

Energizující ženšen

Ženšen neboli kořen života je vyhlášeným regeneračním, revitalizačním a energizujícím prostředkem. Má však také silné afrodiziakální účinky, kvůli kterým jej v Číně muži užívali jako povzbuzující prostředek před pohlavním stykem už před mnoha staletími. Kořen ženšenu totiž podporuje tvorbu hormonů, které mají přímý vliv nejen na sexuální funkci, ale i na plodnost. Kromě toho má ženšen celkově omlazující účinky na organismus, dodá vám potřebnou energii i chuť do života a jako bonus vám pomůže i se zapomínáním.

Erotizující maca

Na silné erotizující účinky odkazuje už jen to, jak se mace přezdívá – peruánská viagra. Maca dokáže zvýšit váš výkon, a to nejen ten posteli. Je proto výborná i pro sportovce či těžce duševně pracující nebo pro studenty v období zkouškového. Maca taktéž urychluje regeneraci, takže je výborná před i po cvičení (výkonu). Harmonizuje hormonální nerovnováhu, a díky tomu je bezvadná i pro ženy, které trápí silné PMS příznaky nebo v období menopauzy. Maca je též výborný prostředek na zvýšení plodnosti, pokud se snažíte o miminko. Prášek z mletého maca kořene vám navíc pomůže i s kocovinou.

Související produkt
BIO Ginseng 100 g
Naturalis / 254 Kč
Sibiřský ženšen přispívá k přirozené obranyschopnosti, pomáhá zmírňovat únavu.
Detail produktu