Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Aromaterapeutický horoskop – Lev

Aromaterapeutický horoskop – Lev Trocha toho luxusu ještě nikdy nikoho nezabila. To je motto lva. Má rád kvalitní věci, plné vůně a velmi rád si těchto věcí užívá dosyta.
Pavlína Klaudová
5,0 5
3

Aromaterapeutický horoskop – Lev zdroj: biooo.cz

Lev je pevné, dobře ukotvené znamení, které přesně ví, co od života chce. Není moc ochotný ke změnám, je oddaný ideálům. Jelikož je pod vládou slunce, miluje, když je středem pozornosti. Je mu vlastní určitá hrdost, někdy bývá poměrně výstřední. I velmi klidné lví povahy potřebují prostor pro to, aby mohly pustit ze sebe svoji hluboce zakořeněnou extroverzi- Protože rádi září a dělá jim dobře obdiv druhých lidí, vzbuzují u nich zasloužený respekt. Ženy ve znamení lva jsou bojovné, nebojácné, silné a mají rády svoji svobodu.

Na druhou stranu má ale lev rád svůj vlastní stereotyp. Jeho sebevědomí mu napomáhá se poprat s problémy, které se vyskytnou v jeho životě. Lvi mají rádi dobré jídlo a pití, vždy se snaží, aby byla návštěva, která přijde k nim domů patřičně dobře pohostěna. Mívají mnoho přátel, rádi se s nimi sdílejí. Umí být velmi velkorysí, dobrosrdeční a romantičtí. Jako rodiče jsou hraví a hrdí na své potomky a rodinu. Lvi chrání své děti, rozvíjí je, zahrnují je pozorností a jsou k nim velmi velkorysí, co se týče materiálních potřeb, ale mají silně rozvinutý cit pro fair play, takže netrpí zbytečnou rozmařilost nebo nespravedlivé chování svých potomků. Lev je lovec, intenzivně vášnivý, štědrý ke svému partnerovi, čestný, upřímný a ochotný bojovat za své blízké.

Pracovní sféra lva je stejná jako vše v jeho životě, povětšinou touží po dobrém profesním postavení a dělá vše pro to, aby ho měl. Rád se ukazuje, komunikuje s lidmi, je ambiciózní, má velké odhodlání, které ho vede k úspěchu. Umí být velmi panovačný a někdy má problém naslouchat spolupracovníkům. Mnoho lvů pracuje jako topmanageři, vedoucí oddělení a najdeme mezi nimi i dostatek politiků. Mohou působit v public relations nebo jako mluvčí. Nebojí se rizika, takže je láká bankovní sektor a burza. Bývají také skvělými učiteli s poměrně škodolibým smyslem pro humor.

Lvi trpí na bolesti zad a páteře, mohou mít také problémy se srdcem. Měli by si dávat pozor na to, aby se nepřepínali a nešli za hranice svých tělesných možností, pokud se věnují nějakému sportu. Éterické oleje vhodné pro lva jsou takové, které mu uleví v bolestech zad a pomohou mu udržet jeho zářivou náladu. Zároveň musí mít v sobě i nádech něčeho luxusního, takže má rád esence v absolue formě.

Éterické oleje vhodné pro lvy

Pro Lva se hodí éterické oleje vetiver, skořice nebo zázvor.

  • Vetiver je sytý a zemitý, umí uklidnit hyperaktivní mysl, uzemňuje přílišnou aktivitu, umí mírnit přepracování, ke kterému mívají Lvi sklony. Dobije ztracené síly, zkrotí přílišnou iniciativu, která může být někdy na škodu. Dodává sebedůvěru, pokud ji Lev z nějakého důvodu pozbyde.
  • Skořice je čistič, stimuluje vize, posiluje soustředění, dodává pocit harmonie. Otevírá kořenovou čakru, prohřívá, doplňuje životní oheň.
  • Zázvor posiluje výkonnost a vůli, má pozitivní vliv na činnost levin, umí pomoct obnovit rozhodnost a pěstuje morálku, dodává vitalitu, pokud jsou lvi přepracovaní a vyčerpaní, obnovuje radost z úspěchu.
  • Neroli, jasmín, růže a kadidlo jsou vůně, se kterými se cítí sexy a dostatečně na úrovni. Nepohrdne ani růžovým dřevem, santalem, meduňkou, cypřišem, levandulí, kajeputem, jalovcem, mátou peprnou, anýzem či benzoinem.