Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Éterický olej citronová tráva

5.0 5
3

Přejít na sekci článku:

DIY: Kávový peeling s citronovou trávou proti celulitidě

DIY: Kávový peeling s citronovou trávou proti celulitidě zdroj: unsplash.com

Rády si doma vyrábíte vlastní kosmetiku, navíc když po ní máte pleť jako dětská... ? :) Vyzkoušejte tento jednoduchý peeling na tělo s kávou, bílým jílem, kokosovým olejem a citronovou trávou. Kombinace těchto voňavých ingrediencí posílí vaši pokožku, prokrví ji a urychlí tak rychlejší látkovou výměnu, rozproudí lymfatický systém a spustí detoxikaci.

Tyto účinky v kombinaci s benefity kávových zrn účinně bojují proti celulitidě a pomáhají snížit její viditelnost. Plavková sezóna brzy zaklepe na slunné dveře, tak buďte připraveny ukázat své nožky. Tento kávový peeling s citronovou trávou odstraní odumřelé kožní buňky a zanechá vaši pokožku hebkou a zářivou.

Ingredience na peeling proti celulitidě:

Jak postupovat:

Roztavte kokosový olej a bambucké máslo ve vodní lázni. Odstavte z plamene a vmíchejte zbylé ingredience. Přelejte do uzavíratelné, čisté sklenice a skladujte v chladu mimo sluneční svit. Zabráníte tak oxidaci přírodních surovin. Kávový peeling proti celulitidě používejte buď jen na postižené partie, ideálně ale na celé tělo, kdy postupujete krouživými pohyby vždy od končetin směrem k srdci.

Díky pečujícím složkám je pokožka po peelingu jemná a vyživená, není proto třeba pokračovat oleji či tělovými mléky. Pro lepší účinky ovšem doporučujeme použít nějaké mléko, gel či olej proti celulitidě. Dodržováním pitného režimu a přidáním rostlinné stravy do svého jídelníčku také urychlíte proces zbavování se celulitidy.

Související produkt
Březový olej na celulitidu 100 ml
Weleda / 524 Kč
Březový olej na celulitidu sází na vzácné rostlinné složky, které si s pomerančovou kůží dokážou krásně poradit.
Detail produktu