Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Noni - superpotravina pro zdraví

4.9 5
8

Přejít na sekci článku:

10+ 1 proč užívat Noni

10+ 1 proč užívat Noni zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

1Pro posílení imunity nárazově během kritických měsíců ale i dlouhodobě po celý rok. Obsažené látky ochrání před bakteriálními a virovými onemocněními, případně urychlí a ulehčí průběh onemocnění.

2Pro lepší adaptaci v novém prostředí. Ať už se přestěhujete do jiné země, jiného podnebí nebo jenom změníte zaměstnání. Noni vám pomůže snadno a rychleji se přizpůsobit novým podnětům.

3Proti civilizačním chorobám. Stres, nervozita a rychlý životní styl se na nás podepisují každý den, špatně jíme, máme problémy se zažíváním, nadváhu a špatně spíme či trpíme výkyvy nálad. Noni pomáhá tyto problémy snadněji překonat a vyrovnat se s nimi.

4Při léčbě alergií. Noni celoročně pomáhá bojovat s alergiemi a to se samotnými příznaky jako je rýma, vyrážka či slzení očí i alergií jako takovou. Při pravidelném užívání dokáže příznaky eliminovat a alergii až úplně vyléčit.

5Na onemocnění horních cest dýchacích. A je jedno, jestli se jedná o krátkodobé nachlazení nebo chronický kašel či astma.

6Proti depresím a pro lepší náladu. Noni podporuje vylučování endorfinů, vyvolává pocity štěstí a pohodu. Také pomáhá plnohodnotně relaxovat a ‘dobít si baterky’.

7Pro prevenci i podporu léčby rakoviny. Studie ukazují pozitivní výsledky při nekontrolovatelném množení rakovinných buněk při rakovině děložního čípku i rakovině prsu.

8Na snížení cholesterolu v krvi a pro zdraví krevního oběhu. Díky antioxidačním schopnostem úspěšně snižuje hladinu špatného cholesterolu v krvi, eliminuje vznik krevních sraženin a podporuje elasticitu žil.

9Pro rychlejší hojení zánětů v těle a snadnější regeneraci organismu. Noni pomáhá hojit akutní i chronické záněty uvnitř těla, obzvlášť problémy zažívacího traktu. Urychluje hojení žaludečních vředů.

10Na pročištění a detoxikaci organismu. Vitamin C pomáhá odvádět škodlivé látky z těla pryč a podporuje správnou činnost lymfatického systému.

11Zvyšuje psychickou i fyzickou odolnost. Lépe se vyrovnáte se stresem a zátěží. Zlepšuje fyzickou výdrž a dodává novou energii a chuť do práce.