Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Cyklická žena 4. část

Cyklická žena 4. část Poslední fází cyklické ženy je fáze kreativní.
Jana Konečná
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Co nám v kreativní fázi tolik nejde

Co nám v kreativní fázi tolik nejde zdroj: shutterstock.com

Hněv, smutek, náhlé přívaly sebelítosti a nízké sebedůvěry doprovázejí celou tuto fázi a je pro nás velice těžké je nějakým způsobem zvládat a usměrňovat. S emoční výbušností se také pojí nedostatek trpělivosti a neschopnost přijmout zpětnou vazbu nebo konstruktivní kritiku. K tomu se přidá ještě oslabená schopnost empatie a máme tu přímo nebezpečnou kombinaci pro práci v týmu a práci s lidmi obecně.

V této fázi se také cítíme být méně schopnými na takzvaných mužských pozicích – máme sníženou schopnost racionálního uvažování, problémy se soustředěním, pamětí i učením se nových věcí. V tuto dobu jsme také špatnými organizátorkami. Jsme vůbec rády, pokud si dokážeme během této fáze zorganizovat vlastní čas. V kreativní fázi také dokážeme být pěkně nepříjemné tím, že chceme mít pravdu za každou cenu a chceme, aby ostatní uznali, že tu pravdu máme.

S postupným snižováním sebevědomí během kreativní fáze přicházejí i pochyby o sobě samé. Cítíme se ošklivé, tlusté a k ničemu. Právě teď víc než kdy jindy jsme závislé na partnerově pochvale a láskyplných gestech. Kvůli nízkému sebevědomí také nemá význam začínat s novými projekty nebo dávat si nová předsevzetí. Nemáme teď dostatečně pevnou vůli a taky si vůbec nevěříme, že bychom to vůbec dokázali. Užijte si tuto fázi v poklidu a zbytečně se nestresujte.

Související produkt
Aroma roll-on divoká růže 9 ml
Saloos / 175 Kč
Vyvážené aroma tří druhů růže dodává sebevědomí a uklidňuje mysl. Aroma roll-on obsahuje esenciální olej z bulharské, marocké a turecké růže. Je skvělý pro použití kdykoliv během dne.
Detail produktu