Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Je koloidní stříbro skutečným fenomenálním úkazem současné medicíny?

Je koloidní stříbro skutečným fenomenálním úkazem současné medicíny? Neexistuje nemoc způsobená patogenním organismem, který by mohl fungovat v přítomnosti i jen malého množství koloidního stříbra.
Iva Lhotská
5,0 5
13

Je koloidní stříbro skutečným fenomenálním úkazem současné medicíny? zdroj: pexels.com

Díky velkému množství nových výzkumů se stává koloidní stříbro neboli nanostříbro stále větším zázrakem moderní technologie i medicíny. Oproti antibiotikům eliminuje v těle mnohem více patologických organismů a navíc nemá téměř žádné toxické účinky. Koloidní stříbro je v podstatě nejvšestrannějším a nejúčinnějším prostředkem proti bakteriím. Ničí totiž jen choroplodné zárodky a bakterie, nebezpečné viry a plísně, ale také parazity. Nelikviduje však ty dobré aerobní bakterie, které jsou našemu organismu prospěšné.

Určitě už dávno víte, že koloidní stříbro patří k nejsilnějším přírodním antibiotikům, která neškodí lidem, zvířatům ani rostlinám. V medicíně se používají masti a zábaly založené na bázi tohoto kovu ke standardní léčbě popálenin. Výhodné je, že bakterie a viry si na koloidní stříbro nevytvoří rezistenci. Koloidní stříbro má prokazatelně velký vliv na naši imunitu, podporuje totiž dozrávání T-lymfocytů, což jsou jedny z nejdůležitějších buněk imunitního systému. Je nezbytné, aby stříbro cirkulovalo v krevním oběhu, kde umrtvuje choroboplodné viry, bakterie, plísně a houby, čímž ulevuje imunitnímu systému v jeho práci.

Koloidní stříbro působí rovněž antioxidačně, to znamená, že neutralizuje účinky volných radikálů, a tím předchází vzniku nádorových onemocnění. Pomáhá také zlepšovat soustředění a zbystřuje smysly.

Koloidní stříbro ničí výhradně nepřátelské bakterie, tzv. bezkyslíkaté mikroorganismy a přátelské bakterie, které potřebují ke svému životu kyslík, nechává v klidu žít. Stříbro tyto patogenní bezkyslíkaté organismy (anaerobní bakterie) nelikviduje přímo, nýbrž rozkládá jejich enzymy, protože bez těchto enzymů nemohou existovat. Koloidní stříbro tak funguje jako jakýsi katalyzátor, jenž velmi účinně vyřazuje tyto enzymy z činnosti.

V podstatě neexistuje onemocnění způsobené nějakým škodlivým mikroorganismem, který by mohl bez problémů žít vedle i jen nepatrného množství stříbra. Mnohé laboratorní testy dokázaly, že dochází ke zničení bakterií, virů, hub a plísní již během několika málo minut po bezprostředním kontaktu se stříbrem. Vlastně není znám škodlivý mikrob, jenž by po působení koloidního stříbra nebyl zničen do 6 minut!

Přejít na sekci článku:

Co je koloidní stříbro a jaké zázraky dokáže?

Co je koloidní stříbro a jaké zázraky dokáže? zdroj: unsplash.com

Jedná se v podstatě o látky rozpuštěné koloidním způsobem. Vzniká vlastně disperzí (rozptýlením) nanočástic stříbra v destilované vodě. Nanostříbro se vyrábí elektrolýzou. Částice koloidního stříbra jsou tak jemné, že se nemohou v tkáních shromažďovat ani usazovat, naopak stále kmitají a buňkám nepřetržitě nabízejí pomoc.

Velikost částic koloidního stříbra je od asi 0,16 nm (jedná se o atomový poloměr v nanometrech) výše, běžná je okolo 10 nm. Jen tak pro zajímavost: Velikost virů je od 30 do 300 nm a velikost bakterií od 200 do 80 000 nm! Tak může zázrak zvaný koloidní stříbro prostupovat do jádra patogenů a likvidovat je, aniž by byla poškozena okolní tkáň.

Po vnějším užití se dostane koloidní stříbro prostřednictvím krve do buněk a během pár minut pronikne do všech tkání, kde začne působit. Mikroskopické částice koloidního stříbra se nehromadí v organismu, protože v průběhu několika dnů dojde přirozenou cestou k jejich vyloučení. Pokud konkrétní antibiotikum eliminuje asi 6-7 škodlivých bakterií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní, a to je, prosím pěkně bezpečné a netoxické! Naopak napomáhá rozvoji buněk, nedráždí sliznici, nevytváří závislost, je zcela bez volných radikálů, dále také čistí vodu, celkově dezinfikuje a nedráždí oči. Má protizánětlivé působení a je bioasimilační - to znamená, že proniká přímo do tkání, nereaguje s jinými medikamenty.

Pokud absolvujete léčbu koloidním stříbrem, potřebujete pít více tekutin, abyste vyloučili to, co do těla nepatří a zároveň abyste zredukovali tuky a cukry. Také byste měli mít více pohybu.

Koloidní roztoky minerálů mají až 98% schopnost se vstřebávat ve srovnání s 20-40% vstřebatelností chelátové formy minerálů (minerální cheláty jsou pro lidské tělo přirozenou formou minerálů) a 3-10% v případě anorganických minerálů.

Koloidní stříbro je vhodné obzvláště pro těžce pracující lidi, kteří bývají často ohroženi infekcemi a současně s tím je oslabuje běžně se vyskytující stres.