Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Neplodnost

Neplodnost Neplodnost u žen i mužů je v dnešní době problémem.
Jana Konečná
5,0 5
4

Přejít na sekci článku:

Bylinné přípravky pro bezproblémové otěhotnění

Bylinné přípravky pro bezproblémové otěhotnění zdroj: shutterstock.com

Činnost žláz s vnitřní sekrecí a celkovou činnost pohlavních orgánů bez nežádoucích vedlejších účinků podpoří přírodní doplňky stravy a bylinné čaje.

Maca – tato superpotravina je vynikající nejen na vyrovnání hormonální nerovnováhy a podporu plodnosti, ale dodává také energii a působí jako afrodiziakum. Nadarmo se jí neříká peruánská viagra.

Kotvičník – bylinka s téměř zázračnými omlazujícími schopnostmi. Dodává vitalitu, zvyšuje potenci, tvorbu a kvalitu spermatu a harmonizuje rozhozené hormony.

Kontryhel – je bylina vhodná pro ženu téměř v každém věku - pomáhá srovnat hormony, vyladit nepravidelnou menstruaci, je nápomocný při PMS, problémech s otěhotněním, zmírňuje těhotenské obtíže, samotný porod a podporuje laktaci.

Gynex – bioinformační přípravek od firmy Energy je výborný při jakýchkoliv hormonálních poruchách. Podobně jako kontryhel usnadňuje ženám jejich náročná období a pomáhá jim vyrovnat se se zkouškami, které jsou s ženstvím spojené. Kromě harmonizace menstruačního cyklu a zmírnění obtíží s ním spojených působí dokonce jako prevence proti tvorbě cyst a zánětů na vaječnících.

Zinek – zvyšuje tvorbu testosteronu, hormonu, který je zodpovědný za tvorbu spermií a jejich kvalitu.

Selen – je nápomocný při ovulaci a taktéž se podílí na tvorbě kvalitního spermatu u mužů.

Vitamin C – zamezuje shlukování spermií a tím zvyšuje jejich pohyblivost.

Vitamin E – podporuje vyrovnanou tvorbu hormonů a také zkvalitňuje přenos kyslíku do pohlavních orgánů.