Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Sexuální poruchy: Impotence

Sexuální poruchy: Impotence Za poruchou erekce můžou být psychické nebo fyzické problémy.
Jana Konečná
5,0 5
4

Přejít na sekci článku:

Přírodní pomoc při impotenci

Přírodní pomoc při impotenci zdroj: shutterstock.com

Příroda je mocná a je schopná vám i s tímto problémem pomoci. Nejprve je však velmi důležité přijít na příčinu impotence a tu pak začít řešit.

Psychické příčiny – nenechte lehčí deprese zajít daleko a vyhněte se nutnosti užívat antidepresiva. Vsaďte raději na Bachovu květovou terapii. Speciálně pro lidi, které trápí deprese, je namíchaná Kombinovaná esence deprese z řady Les Fleurs de Bach. Terapii můžete podpořit aplikací Roll-onu deprese ze stejné řady. Od stresu a pracovní únavy vám může pomoci také aromaterapie. Vyberte si z následujících éterický olej, který vám nejvíce voní. Tělo si samo řekne, co potřebuje. Pro odstranění stresu je nejvhodnější ylang-ylang, levandule, meduňka, bergamot, jasmín a růže. Potřebnou energii vám dodá mandarinka, pomeranč či grapefruit. Důležitá je i duševní hygiena. Nezapomínejte na pravidelnou meditaci a dopřejte si denně alespoň malou chvilku, kdy nebudete na nic nemyslet.

Onemocnění cévního systému – patří mezi nejčastější onemocnění, která vedou k poruchám erekce. A asi největším postrachem zdravého cévního systému je cholesterol. Je třeba provést pořádný detox celého cévního systému a následně podpořit jeho funkci a zabránit dalšímu ukládání cholesterolu. Na pročištění je odborníkem čaj pro čištění krve Siddhalepa Ayur Cleanse. Udržet zdravou hladinu cholesterolu, ale i cukru v krvi vám pomůže přípravek Ecce Vita AN-KAK. Korolen od firmy Energy posílí oslabený cévní systém a zlepší prokrvování orgánů. Dále gotu kola podporuje nejen krevní oběh, ale také zlepšuje celkovou vitalitu a působí navíc i afrodiziakálně.

Související produkt
Korolen 30 ml
Energy / 650 Kč
Korolen má díky pečlivě zvolené kombinaci bylin mnoho pozitivních účinků na organismus. Obsahuje jinan dvoulaločný, který podporuje mikrocirkulaci krevního systému, krevní oběh a normální činnost mozku a paměť.
Detail produktu