Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Muž radí: Tipy na dárky pro muže

Muž radí: Tipy na dárky pro muže Pořiďte svému muži na Vánoce něco pro péči o vousy, svaly nebo jeho sexy mozek.
Redakce BIOOO.CZ
5,0 5
2

Muž radí: Tipy na dárky pro muže zdroj: pexels.com

Vánoce letos klasicky přispěchaly tak rychle, že jsme si nestačili ani všimnout, kam se poděl podzim. Spolu s nimi a pořádným ochlazením venku vyvstávají otázky nejen na to, co si na sebe navléct, abychom venku nepromrzli, ale také co komu nadělit pod stromek. Což o to, sami pro sebe bychom si vybrali asi hned, ale ostatní jsou trochu těžší oříšek. Většina žen se více či méně nenápadně svěří, co by si přála, tímto vám za nás muže děkuji, že nám šetříte spoustu času i nervů.

Muži jako takoví jsou však údajně mnohem větší oříšek. No, sám to znám hned z první ruky. Proto jsem vám sepsal článek s tipy, co by se tak mně jako muži z BIOOO sortimentu hodilo. Třeba to ocení i ten váš. ☺ My muži máme obecně rádi většinou spíše praktické věci – jsme rádi v teple a dobře najedení. Takže klasický „měkký“ nebo jedlý dárek nás nejen neurazí, ale můžeme z něj mít dokonce i opravdovou radost. A co dál?

Péče o vousy

Vousy vlastní víceméně každý muž. Buď se jich tedy urputně každodenním holení zbavuje nebo si je naopak pěstuje. V obou případech se mu hodí něco na péči o ně. Takže přípravky na holení nebo po holení se mu rozhodně ani ve větším množství neztratí. A jestliže máte doma vousáče, který na svůj plnovous nedá dopustit, pořiďte mu sérum na podporu růstu vousů a třeba i kartáček na vousy ve tvaru cool hipsterského kníru.

Něco na svaly

Ty jsou totiž chloubou každého muže. Jakmile se nám na rukou začnou rýsovat první bouličky, hned si je se zájmem prohlížíme v zrcadle a zvesela se na ně usmíváme. Ať už je muž nabušený macho, nebo vychrtlý kostlivec zdvihající první kila, určitě ocení některý z proteinových prášků nebo tyčinek, které jsou navíc všechny veganské, a které mu ke kýžené postavě dopomůžou. Možná by stál za úvahu i nějaký ten masážní olejíček na případné namožené svaly. Mohl by se totiž dát použít i k navození intimnější atmosféry.

Na posílení mozku

Kromě svých bicepsů by většina mužů měla ráda i sexy mozek. Někdy je ale prostě tak duševně vyčerpaný, že to prostě nejde. Zvlášť pokud pracuje v psychicky náročném zaměstnání nebo snad ještě studuje. V takovém případě by možná pomohl takový malý doping. V sortimentu najedete hned několik prostředků, které v tomto mohou pomoci. Například zelený čaj. Pokud však zrovna nejste čajaři, můžete použít některou z ájurvédských káv. Při hledání nějakých zdravějších povzbuzovačů jsem narazil i na kávy zelené, o kterých jsem předtím nikdy neslyšel. Ty jsou sice bez kofeinu, ale přesto pomáhají zmírňovat účinky stresu a dodávají vitalitu. Existují ještě další alternativy, které tolik nedráždí zažívání a jsou tedy bezvadným společníkem všech, kteří svou hlavu namáhají do úmoru - prášek z guarany nebo guarana v kapslích.

Kondomy

Tento veskrze praktický dárek můžete proměnit v něco romantičtějšího tím, že k němu připojíte poukázku na oblíbenou mužovu intimní činnost, kterou si samozřejmě užijete s ním. Do balíčku můžete přidat i olejíček na nějakou tu intimnější masáž či lubrikační gel. Všechny kondomy v naší nabídce jsou navíc veganské a netestované na zvířatech, takže si můžete užívat bez jakýchkoliv výčitek svědomí.

Vůně pravého muže

Pravý muž jde prý cítit až za roh. ☺ No pak se nabízí otázka, čím by měl být cítit. My muži většinou nesnášíme silné vůně, které právě až za ten roh cítit jdou. Ale něco kořeněného bylinkového, co ucítíme jen my nebo naši nejbližší, které do svého intimního prostoru pustíme. Začít můžete už šampony a sprchovými gely. Přírodní parfém taky neodmítneme. A když už budete u toho vybírání, pořiďte rovnou nějaký unisex, ať z toho taky něco máte a můžete vonět stejně jako my. ☺

Tom Konečný