Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dejte zdraví zelenou s konopnou přírodní kosmetikou Annabis

Produkty od Annabis zdroj: Annabis

Annabis - ano, správně to ve vás evokuje slovo cannabis (sativa) neboli marihuana neboli lidově tráva - je česká firma se sídlem v Olomouci, která se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a následně prodejem konopné přírodní kosmetiky a doplňků stravy

Jejich produkty jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí a nabízí vysoce kvalitní sortiment s rozsáhlým využitím. Díky své specializaci, profesionalitě a silné orientaci na zákazníka získala jejich firma velice dynamický rozvoj a dnes patří k jedněm z nejvýznamnějších hráčů na trhu v této oblasti.

Ovšem pozor. Není “tráva” jako “tráva”. Je třeba rozlišovat pojem technické konopí vs. marihuana. 

Hlavní rozdíl spočívá v obsahu psychoaktivních látek: rostliny marihuany obsahují vysoký podíl THC, které má intoxikační účinky a dostane nás do tzv. rauše. 

Oproti tomu technické konopí, vyšlechtěné pro komerční účely, je naopak bohaté na kanabidiol neboli CBD, což je jeden z hlavních kanabinoidů obsaženého v technickém konopí - a právě o tyto látky jde. CBD není psychoaktivní a jeho využití je legální.

O značce

Nedílnou součástí chování firmy je také zodpovědný přístup vůči dopadu jejich činnosti na životní prostředí - důsledně dbají na bezvýhradné dodržování všech právních předpisů týkajících se ochrany životního prostředí a na realizaci preventivních opatření v oblasti spotřeby a využití energií, surovin a odpadů.

V Annabis staví všechny své receptury právě na využívání léčivých vlastností látek obsažených v certifikovaných odrůdách technického konopí, které využívají pro výrobu svých kosmetických produktů. 

Tyto látky mají významné antibakteriální, antivirální, protizánětlivé a hojivé účinky a jsou součástí hlavně tinktur a mastí určených k lokální aplikaci pro rychlou úlevu a hojení zejména běžných civilizačních chorob či obtíží spojených se stářím.

Všechny přípravky na bázi technického konopí jsou naprosto bezpečné. 

Není třeba se obávat psychoaktivních účinků, návykových látek ani zdravotních následků

Inovace = klíč k úspěchu

Jejich produkty se těší velké oblibě. Proto, aby si udrželi svůj status významného hráče na trhu, neustále rozšiřují stávající sortiment. 

Z toho důvodu upírají svou pozornost směrem k výzkumu a vývoji nových produktů, protože právě inovace je klíčem úspěchu a hnacím motorem být neustále napřed. 

Vývoj a výroba produktů probíhá pod dohledem špičkových specialistů v oboru v alokované laboratoři v Praze s certifikáty jakosti ISO 9001:2008. Všechny výrobky nesou certifikaci CPK a téměř všechny jsou veganské případně vhodné i pro děti.

Naším posláním je přinášet na trh nejkvalitnější produkty z konopí a jejich prostřednictvím zvyšovat kvalitu  života co nejvíce lidem.

- Robin Kazík, Ph.D. Annabis founder CEO -

ZÁKLADNÍ HODNOTY SPOLEČNOSTI:

  • Úcta k jednotlivci i konkurenci
  • Hlavní pozornost je vždy směřována na zákazníka
  • Převaha ve všem, co dělají

Vyzkoušejte nejoblíbenější produkty z řady pro péči o problematickou pokožku a pleť:

Atopicann

Přírodní konopný krém Atopicann je vhodný zejména pro péči o pokožku se sklonem k ekzémům a kožním projevům lupénky

Díky originální receptuře s vysokým obsahem konopného oleje a dalších přírodních účinných látek kůži zjemňuje, vyhlazuje, vyživuje a podporuje její přirozenou regeneraci. 

Pravidelným používáním lze významně podpořit zlepšení a celkový stav kůže, je vhodný také jako doplňková péče o pokožku při léčbě kortikoidy

Cremcann silver 

Přírodní krém s koloidním stříbrem na všechny typy pleti včetně té citlivé je určený k lokální aplikaci při obtížích s akné a opary.

Obsažené přírodní účinné látky - kanabinoidy, omega 3-6 mastné kyseliny v konopném oleji a stříbro - společně efektivně napomáhají v péči o pokožku se sklonem k akné a oparům.

Podporují její regeneraci, zklidňují a vyživují. 

Krém je určen pouze k dočasnému užívání v místě kožního problému, perfektně se vstřebává a přináší rychlou a spolehlivou úlevu.

Balcann bio konopná mast + dubová kůra 

Bio konopná mast s dubovou kůrou je vhodná pro všechny, kteří trpí podrážděnou, vysušenou nebo atopickou pokožkou se sklony k šupinatění. 

Intenzivně vyživuje, mírní nepříjemné pocity napětí a svědění.

Mast je určena k lokálnímu použití k ošetření problematických míst - zejména pak na loktech, kolenech nebo patách.

Je ideální také k ošetření dětské pokožky pod plenkou, kde ji chrání před vznikem opruzenin - zanechává pokožku příjemně hydratovanou, zklidněnou a hebkou.

 

Využijte hojivých a protizánětlivých účinků produktů Annabis: