Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Tipy na dárky na poslední chvíli

Tipy na dárky na poslední chvíli Když vám dojdou nápady na dárky, sáhněte po vánočních kazetách či setech, které potěší nejednoho milovníka přírodní kosmetiky či kvalitních čajů.
Jana Konečná
5,0 5
1

Tipy na dárky na poslední chvíli zdroj: biooo.cz

Vánoce se nezadržitelně blíží, což je sice výborné, protože se všichni těšíme na to, jak si užijeme na konci roku trochu toho zaslouženého klidu u cukroví a pohádek. Na druhou stranu jsme někteří už s rozumem v koncích, co se týká dárků pro naše milované. Buď už jsme všechny skvělé nápady vyčerpali v minulých letech, nebo dotyční klasicky nic nechtějí nebo si prostě vše co chtějí anebo potřebují, už dávno koupili sami. A pak něco vybírejte! Existuje však pár univerzálních dárků, kterým neurazíte snad nikoho. Jsou to dárkové vánoční sady či kazety. A teď máme na mysli dárkové sady a kazety plné voňavé přírodní kosmetiky či jiných dobrot, ☺ ne žádné drogerkové sady sprcháčů a podobných.

Mádara dárkové sady

Dárkové sady od lotyšské značky Mádara určitě nezklamou žádného milovníka přírodní kosmetiky. Starter Set od Mádary je, jak už jeho název napovídá, výborný pro všechny, co nemají s touto značkou ještě žádné zkušenosti. Obsahuje totiž ten nejnutnější základ pro péči o pleť. Čisticí pěnu, hluboce hydratující fluid na den a regenerační noční krém. Jako další dárek nebo pro milovníka přírodního maskování (obličeje) můžete sáhnout po sadě dvou Mádara masekRozjasňující peelingové s AHA kyselinami a Čisticí pleťové masce s bahnem. Tímto kosmetickým setem můžete ostatně udělat radost i samy sobě. Obzvláště pokud jste nerozhodní, kterou z těchto výborných přírodních pleťových masek zvolit.

Vánoční dárkové kazety English Tea Shop

Mužskou i ženskou část rodiny určitě neurazíte dobrým čajem. Čajomilci určitě nad čajem plných kvalitních ingrediencí zajásají, a teď v zimním počasí s radostí sáhne po hrnku teplého čaje asi každý. Vánoční dárkové kazety od English Tea Shop jsou navíc opravdu nádherné. Už samy o sobě tak jak jsou, vypadají jako luxusně zabalené vánoční dárky. Plechové krabičky, ve kterých jsou některé vánoční kazety zabaleny, vypadají nejen velice krásně, ale jsou také dost praktické. Obdarovaný je dál může používat jako krabici na cukroví nebo si do nich dokoupit další čaje. A vánoční čajové kazety ve tvaru kostky a vánoční zlaté či červené barvě s mašlí opravdu ani nemusíte balit a ušetříte si tak nejen práci, ale i balicí papír. ☺

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Jestli vás nezaujala ani jedna varianta dárkových sad či kazet, není nic jednoduššího, než si navybírat nějakou vlastní, ať už jako dárek na míru pro sebe nebo pro někoho blízkého. Se značkou Annemarie Börlind uděláte nesmírnou radost hlavně ženám, které si potrpí na opravdu luxusní kosmetiku. Dado Sens se zase specializuje na lidi s různými pleťovými problémy - pro pleť trpící na akné, lupénku, ekzém, alergie či další pleťové neduhy. I na ty je totiž třeba, a to nejen o vánocích, myslet. K produktům obou značek navíc tento týden od 11. prosince do 17. prosince dostanete malé dárečky v podobě miniatur dalších produktů, které můžete přibalit do dárku spolu s plným balením nebo přímo jen z nich nějaký menší dáreček poskládat. ☺

Související produkt
Čisticí pěna, Starter Set 1 ks
MÁDARA / 529 Kč
Startovací set přináší nejoblíbenější produkty pleťové péče v praktickém balení, které si můžete vzít s sebou na cesty či si ho pořídit jako testovací sadu. Sada obsahuje čisticí pěnu (150 ml) a hydratační fluid (25 ml). 
Detail produktu