Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Voňavé Vánoce s Kerzenfarm

5,0 5
2

Vánoce s Kerzenfarm zdroj: shutterstock.com

Čich je jedním z našich nejpodceňovanějších smyslů. A přitom věci, které máme asociované s vůněmi prakticky nedokážeme zapomenout - stačí správná vůně a vzpomínka, ať je jakkoliv vzdálená, je zpět. Vůně nás dokáže nejen přenést do minulosti, ale také velmi zpříjemnit přítomnost. Dokáže vytvořit správnou atmosféru a vykouzlit dobrou náladu takřka z ničeho.

Na svoji osobní vůni si většina lidí už dává pozor, ale interiérové vůně jsou stále ještě popelkou, která přichází v plné parádě pouze v den plesu a zbytek roku doma přesívá hrách. A když už, tak stále mnoho lidí sahá po uměle parfemovaných svíčkách či osvěžovačích vzduchu, aniž by brali na vědomí, že to, co tím pádem vdechují, je sice příjemné, ale rozhodně ne neškodné. A přitom zvolit alternativu, která je jak příjemná, tak zdraví neškodná, je tak snadné.

Přejít na sekci článku:

Aromalampa - nezbytný doplněk interiéru

Aromalampa zdroj: shutterstock.com

Aromalampu většina lidí zná, ale zatímco jedni ji využívají pravidelně a život si bez ní neumí představit, tak pro druhé se jedná o trochu zbytečný doplněk, který se hodí možná jako dárek v případě, že opravdu nevíte, co dotyčnému dát. A víte co? Je to tak - pokud skutečně nevíte, čím někoho obdarovat, tak aromalampa je naprosto ideální řešení. Proč pořídit aromalampu?

Jde o krásný doplněk do interiéru, který se hodí prakticky všude.

S rozsvícenou svíčkou vykouzlí nádherný světelný efekt.

S minimálním úsilím vykouzlíme jedinečnou atmosféru.

Vůně můžeme měnit podle nálady.

Nemusíme používat jen vůně, ale můžeme si užívat pouze světelného efektu a do nádobky nalít pouze čistou vodu, čímž vytvoříme nádherný zvlhčovač vzduchu.

Pro jemnější vůni můžeme použít třeba i bylinný odvar - například heřmánkový nebo mátový.