Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jedinečné BiOOO aneb jak vybíráme náš sortiment

zdroj: biooo.cz

Někteří z Vás nás znají už dlouho, někteří ne. Ať už spadáte do první nebo do druhé kategorie, rozhodli jsme se, že se Vám trošku více představíme. Minule jste si mohli přečíst o našich grafech složení, kterými jsou naše produkty opatřeny. Dneska se podíváme právě na ty produkty a to z hlediska toho, jak náš sortiment vlastně vybíráme. Takže pokud Vás třeba někdy napadla otázka, jak se vlastně BiOOO liší od běžných drogerií, po dnešku už budete vědět!

Jak jsme na tom oproti jiným prodejcům

Na trhu najdeme spoustu firem a řetězců, které se zaměřují ať už na výrobu nebo prodej kosmetiky a pečujících produktů. Je bohužel velmi časté, že mezi nimi najdeme firmy, které prodávají takřka všechno a důležité pro ně je, že si to hlavně někdo koupí. Slovem "všechno" máme namysli i produkty, které nemají třeba úplně prospěšné složení. My k tomu ale máme jiný přístup. Nikdy bychom totiž do našeho sortimentu nezařadili produkt, kterému sami nevěříme. Jednoduše bychom nikdy neprodávali něco, co není výborné. I proto, aby tohle zákazníci na první pohled viděli, jsme začali používat naše přehledné grafy, které hned ukáží, v jakých kategoriích prospěšnosti se složení toho či onoho produktu nachází. Zároveň každý náš produkt prochází kontrolou složení a pokud nám z nějakého důvodu nepřijde vhodný, vůbec ho do našeho sortimentu nezařadíme.

 I kompromis je cesta

Všemu, co prodáváme, věříme. To je za nás obecně platná informace. Neznamená to však, že mezi našimi produkty najdete pouze 100% přírodní varianty. Nabízíme i produkty, které spadají do jakéhosi kompromisního řešení. Jsme totiž toho názoru, že je pořád lepší, pořídit si produkt, který je určitým kompromisem mezi úplně přírodním a konvenčním, než si rovnou pořídit plně chemickou syntetickou variantu. Je nám jasné, že ne každý má tu možnost, vždy si koupit ten nejkvalitnější a nejorganičtější produkt. Ať už proto, že se mu do kosmetiky nechce tolik investovat nebo proto, že nemají tak vysoký rozpočet. Právě proto máme širokou škálu produktů - od těch, které jsou 100% přírodní, jako jsou například produkty značky Martina Gebhardt, až k těm kompromisním, mezi nimiž najdeme třeba značku Natura Siberica.

Hlavně transparentně

Ať už se ale rozhodnete jakkoliv, u nás Vám nikdy nic nezatajíme. Vždy budete mít naprostý přehled o tom, co si kupujete a je jen na Vás, jak se rozhodnete. A jak se lidově říká, že je něco "černé na bílém", u nás je to tak skrze naše grafy složení. Ano, některé produkty obsahují i látky, které nepatří mezi ty nejlepší, ale i pro jejich umístění v našem sortimentu máme dobrý důvod. Existují totiž konkrétní produkty s jinou přidanou hodnotou, například z řad vlasové kosmetiky, barev na vlasy nebo Ájurvédy, ve kterých není možné horší složky nahradit těmi přírodními. Nicméně nikomu netajíme, že jsou u nás k dostání i takové produkty, které nejsou 100% přírodní. Je tedy na každém, aby zvážil, jestli takové produkty chce nebo ne.