Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jarní úklid

Přejít na sekci článku:

A uklízíme dál…

A uklízíme dál… zdroj: shutterstock.com

Protože čisté prádlo není vše, že… Bohužel, i když naházet všechny věci určené k úklidu do pračky a pak je jen vyskládat na místo je rozhodně lákavá představa :-) Nicméně v Planet Pure myslí i na ostatní části velkého úklidu, takže pokud se vám koncept značky zalíbil, není třeba ji opouštět. Naopak si můžete napustit dřez a porozhlédnout se, co pěkného nám nabídnou na umytí nádobí. Tady se nabízí citron a šalvěj nebo červený pomeranč s rozmarýnem. Oboje velmi šetrné k pokožce rukou, navíc šalvěj i rozmarýn jsou ve formě esenciálních olejů, takže působí antibakteriálně. Citrusy se zase postarají o dokonalou čistotu a obojí v kombinaci o úžasnou vůni.

Ale o úžasnou vůni nestojíme jen v kuchyni, ale hlavně v koupelně. Přestože se wc čistič tváří, že je určen výhradně na onu místnost, tak opak je pravdou a můžete ho použít na celou koupelnu. Obsah eukalyptového a neemového oleje je vynikajícím prostředkem proti plísním a bakteriím, takže po naředění jej můžeme použít pro desinfekci téměř každého povrchu kromě dřeva, případně jako čistič odpadů, kde spolehlivě eliminuje zápach.

Nicméně pokud jste minimalista, máte malý byt nebo jste závislí na pomerančové vůni, tak vůbec nic neřešte a pořiďte univerzální pomerančový čistič. Je univerzální v pravém smyslu slova, skutečně nepotřebujete nic jiného, bez problémů v něm i vyperete nebo umyjete nádobí. Poradí si i s takovými záludnostmi jako jsou pokreslené a samolepkami polepené části bytu, což ocení někteří rodiče. Navíc je absolutně neškodný a děti se tím pádem mohou začít realizovat v domácích pracích ještě ve věku, kdy jim to připadá zábavné, což je období, které by se nemělo promarnit. A jako bonus úžasně voní, navíc pomerančová silici působí antidepresivně. Co chcete víc?