Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Letos dědovi bačkory nekupujte

Letos dědovi bačkory nekupujte Vymyslete letos originální dárek pro muže.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Letos dědovi bačkory nekupujte zdroj: shutterstock.com

Muži jsou hodně ošemetná kategorie na kupování dárků. Problém většinou spočívá v tom, že v podstatě nic nepotřebují. Ale chtějí toho hodně. A často chtějí ještě víc hlavně z kategorií, kterým my ženy vůbec nerozumíme. Takže nářadí, auta, různé gadgety a vychytávky. A přiznejme si to, že v obchodě s nářadím se ženy většinou cítí úplně stejně zmateně jako muži v parfumérii nebo v butiku s luxusním spodním prádlem. Prostě ztracené a nejspíš ani tomu fundovanému prodavači nedokážeme pořádně vysvětlit, co bychom rády koupily.

A tak z toho nějak většinou vybruslíme. A koupíme bačkory. Pánskou voňavku. Připravenou dárkovou sadu holícího krému a holítka. A muži pak mají s kosmetikou vystaráno na další rok. Co takto na to jít letos ale trošku víc kreativně.

Přejít na sekci článku:

Dejte jim krém na ruce

Dejte jim krém na ruce zdroj: shutterstock.com

Takový, co se jim vlastně bude hodit, k tomu autu nebo nové vrtačce. Skvělé jsou různé pečující krémy na ruce a podobně. Taky už se vám stalo, že muž zamířil doma do koupelny, protože měl suché ruce? A tam neomylně sáhl po tom nejdražším krému v malé nadýchané piksličce, bohatě si nabral a namazal si ruce? Bolí to, já vím. Takže to jednou pro vždy vyřešte a kupte mužům ve svém okolí pořádný krém na ruce.

Chtějí to v piksle? Doporučujeme balzám od Sportique, ten má hutnou máslovou konzistenci, která se postará o poškozené a přesušené ruce. Skvělý je třeba po práci v dílně nebo na zahradě, kdy jsou ruce suché a žádají si nějakou tu extra péči. V takovém okamžiku totiž i ti největší chlapi hledají nějaký ten krém.

Chtějí to v tubě? Pak určitě kupte krémy na ruce od Ceano. Mají totiž velkou plechovou tubu, která rozhodně chlapy neurazí ani esteticky. Skvěle zapadne vzhledově třeba i do garáže. Navíc krémy Ceano jsou opravdu krásně výživné, a postarají se tak o namáhané ruce rychle a bez problémů.