Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Podzimní nezbytnosti

Přejít na sekci článku:

Využijte dlouhých večerů a propršených dní

Využijte dlouhých večerů a propršených dní zdroj: shutterstock.com

…a něco si přečtěte. V létě nám bylo líto trávit horké a slunečné dny doma a na dece na koupališti či na pláži se taky nečte zrovna moc pohodlně, a tak jsme čtení trochu zanedbávali. Teď však můžeme dohnat všechny čtecí resty bez výčitek svědomí, že jsme zavření doma, když je přece venku tak hezky... Máte už přečteny všechny zajímavé články z BIOOO magazínu? Jestli ano, sáhněte po nějaké dobré knize. Obzvláště seberozvojové a vzdělávací knížky se teď s blížícím se koncem roku opravdu hodí – můžete si tak už dopředu promýšlet novoroční předsevzetí, pomalu bilancovat uplynulý rok a plánovat si zlepšení na ten další.

Cenné rady pro temné podzimní a zimní dny vám může dát knížka Světlo – lék budoucnosti od Jacoba Libermana. Ukáže vám způsoby, jak si můžete díky terapii světlem pomoci při léčbě deprese a dalších onemocnění. Což se opravdu na toto období hodí – minimálně špatná nálada přepadne během chladných ročních období každého. Kniha Zelené potraviny od Maria Dallen zase rozšíří a prohloubí vaše znalosti o zelených potravinách. Tyto potraviny jsou nabité živinami, takže se bude jejich znalost v měsících, kdy je nedostatek čerstvého ovoce a zeleniny, určitě hodit.

Ideálním společníkem pro jakoukoliv četbu je samozřejmě heboučká deka. Měkká, hřejivá, z příjemného, nejlépe přírodního prodyšného materiálu. Tuto funkce na 100 % splní deka z ovčí vlny od firmy Batex. Můžete si vybrat buď variantu, která má vlnu z obou stran, nebo s ovčí vlnou jen z jedné strany, a s druhou, chladivější stranou z taktéž přírodního materiálu podle zvolené varianty. Pak už jen se jen pod teplou deku zachumlat a přečkat do jara ☺.