Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Odstraňovač skvrn a dezinfekce (nejen) pro dětské pleny

Recenze: Odstraňovač skvrn a dezinfekce (nejen) pro dětské pleny Odstraňovač skvrn Bio-D použijete v boji proti odolným flekům na oblečení a hodí se i pro praní, dezinfekci a bělení dětských látkových plen.
Mája Ráblová
5,0 5
3

Recenze: Odstraňovač skvrn a dezinfekce (nejen) pro dětské pleny zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Dnes trošku netradičně :). Děti ještě nemám a pleny už/ještě nepoužívám, ale… Ale kdo nezápasí s nechtěnými skvrnami, jako by nebyl (člověk). Borůvky na tričku, krev na kuchyňské utěrce, henna na ručníku a další nevzhledné fleky, které překvapí nejednu návštěvu. No a samozřejmě pro vás, co disponujete látkovými plenami a tím pádem nepodporujete tu šílenou NEekologickou spoušť, která vzniká z jednorázových plen.

Víte, že na jedno dítě připadne cca 4 000 kusů plen, které tvoří až jednu tunu nerecyklovatelného odpadu, který se rozkládá až 500 let?

Recenze: Odstraňovač skvrn a dezinfekce (nejen) pro dětské pleny

Odstraňovač skvrn a dezinfekce v jednom od britské firmy Bio-D zvládne odstranit skvrny bez potřeby prádlo vyvařovat a zároveň se nejedná o žádný chemický koktejl. Je tak vhodný i pro alergiky a choulostivou dětskou pokožku. Dezinfekční účinky oceníte mimo výše jmenované i při praní ručníků, ponožek a ložního prádla.

Recenze: Odstraňovač skvrn a dezinfekce (nejen) pro dětské pleny

Firma Bio-D si dává velice záležet na tom, aby jejich výrobky nezatěžovaly životní prostředí, ingredience jsou z obnovitelných zdrojů a obaly jsou minimálně ze 70 % recyklované. Bio-D nepoužívá do svých výrobků fosfáty, dráždivé enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělou parfemaci ani umělá barviva. Záměrně se snaží vyhýbat ingrediencím v podobě živočišných složek a palmovému oleji. Obaly se navíc pyšní symbolem o netestování na zvířatech.

Koncentrovaný odstraňovač skvrn je vhodný jak pro praní v pračce ideálně v rozmezí 30 až 60 stupňů, tak pro ruční praní. Podle míry znečištění doporučuje výrobce přidat jednu až dvě lžíce prášku. Při půlkilovém množství vám vydrží prášek až na 33 dávek.

Pokud máte nějakou zapranou úpornou skvrnu, která ne a ne pustit, je možné udělat z prášku a vody hutnou pastu a nanést ji na ono místo pár minut před praním, čímž zesílíte efekt vybělení. U barevných látek ovšem může dojít k nežádoucímu odbarvení, proto je dobré pastu vyzkoušet na malém kousku vnitřní strany.

Osobní tip: Odstraňovač úspěšně odstranil skvrny od rzi na oblečení, které doposud odolávaly nejrůznějším prostředkům na odstranění skvrn :). Třikrát sláva!

Související produkt
Odstraňovač skvrn a dezinfekce pro dětské pleny 500 g
Bio-D / 134 Kč
Odstraňovač skvrn a dezinfekce pro dětské pleny účinně odstraňuje odolné fleky bez nutnosti prádlo vyvařovat. Vhodný pro praní v pračce od 30 do 60 °C i pro praní v ruce.
Detail produktu