Zapalte si!

Zapalte si!zdroj: shutterstock.com

Když plamínek se proplétá. Když stíny na zdi čarují. Když borovice zavoní. Když skořice vás v nose pohladí. Pak víte,že zase přišel ten čas. To období vánoční. Ten dlouhý tmavý zimní večer při svíčce.

Svíčka nemá jenom hořet a dodávat to krásně teplé světlo, ale taky musí vonět a zútulnit tak celý domov. A když nechcete svíčku a přesto si to měkké mihotavé světlo toužíte dopřát, pořiďte si aromalampu. Zkrátka pro tu pravou předvánoční voňavou atmosféru vybírejte u Kerzenfarm.

Přejít na sekci článku:

Aby to vonělo

Aby to vonělozdroj: shutterstock.com

Když už si povídáme o svíčkách, tak zapomenout na vůni je jako zapomenout dát do bramborového salátu brambory. Vůně ke svíčce prostě patří. Některé voní nesměle. Jen jako Vánoce a klid. Jiné voní vyzývavě jako skořice ve svařeném víně. A některé voní prostě jen svěže. Tak kterou si vyberete?

Abychom vám výběr usnadnili, tak tento týden máme v akci hned tři vůně od Kerzenfarm. Protože ze tří vůní se vybírá lépe než ze dvou desítek. Tolik jich totiž můžete najít v kompletní nabídce značky. Ale tento týden vybírejte ze tří! Tak která to bude? Hřejivá vanilka nebo štiplavá citronella? A nebo sladký pomeranč? Všechny svíčky jsou vyrobené z řepkového oleje a včelího vosku a těch nejkvalitnějších éterických olejů. Uvolňují vůni pomalu a vydrží vonět tak dlouho. Tak kterou vůni si vyberete? Vanilka? Pomeranč? Citronella?