Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dopisy Ježíškovi 2. Díl

Dopisy Ježíškovi 2. Díl V Biooo si píšeme dopis Ježíškovi. Chcete vědět, co se v něm skrývá?
Anna Nádvorníková
4,4 5
8

Dopisy Ježíškovi zdroj: unsplash.com

Pokračujeme v dopisech Ježíškovi od nás z Biooo. Máme rádi nejen přírodní kosmetiku, ale také doplňky stravy, které se u nás prodávají. Přejeme si to, co už máme ověřené, ale také to, co bychom si rádi vyzkoušeli nově. Doufáme, že dopis dojde na správná místa!

V očekávání

Pokud si zadáte do magazínu jméno copywriterky Lucky, vykoukne na vás spousta skvělých článků s tématem maminka a miminko. A proč asi? Asi proto, co vás zrovna napadlo. Proto si Lucka přeje od Ježíška „hooodně balení eko plenek Nappynat pro miminko.“ Zatím se prý na ty látkové necítí, a když už jde o ty jednorázové, tak chce kvalitní! Jak říká, „není jich nikdy dost a tyhle jsou navíc celé biologicky rozložitelné, neobsahují plasty, bělidla, parfemaci a další nezdravé látky.“

To by bylo pro miminko, ale ještě je tu ještě, ehm, jeden člověk, že. Lucka si pro sebe přeje krém od Martiny Gebhardt z Aloe Vera. „Už jsem vyzkoušela dva, Ginseng a Sheabutter, a oba byly skvělé. Jsou plné výživných složek, takže si můžete být jisti, že své pleti dáte pořádně najíst. „Když mrknete na skvělé složení, tak není co řešit,“ vysvětluje své přání v seznamu pro Ježíška.

A do třetice by si Lucka chtěla doplnit arzenál Zero Waste. Líbil by se jí síťovinový sáček na ovoce a zeleninu a malá skleněná lahev na freshe. Počkat, Lucka si prý přeje ještě něco! Vitaminy od Terranova Health. „Nikdy jsem nebyla zastáncem doplňků stravy, protože mi to přišlo zbytečné a stejně jsem si je vždycky zapomněla vzít. ALE vzhledem k tomu, že moje stravování není ideální a navíc jsem objevila tyhle boží přírodní, tak bych ráda udělala výjimku,“ říká Lucka, ale my ostatní víme, že je k sobě nějak moc kritická.

Lucie Kalčíková, copywriterka

Zelené Vánoce

Václav dbá na své zdraví, a proto si od Ježíška přeje něco na celkovou podporu organismu a vitality. Nejraději prý Reishi a Cordyceps od Superionherbs a od značky Naturalis mladý ječmen. Už mu zase dochází, tak potřebuje doplnit zásoby. Chlorellu by si přál od Energy. Zelené potraviny mu dávají smysl a ví, že prevence je nade všechny léky.

Václav Kocan, brand manager

Krásná pleť a vlasy

Rakytníkovou masku od značky Natura Siberica vychvalujeme v Biooo do nebes a naše grafička Johanka rozhodně není hluchlá, takže už tuhle naši písničku slyšela několikrát. Proto si masku připsala na seznam vánočních přání. Navíc říká, že by její dlouhé vlasy v zimním nečase potřebovaly pořádnou dávku vitaminu C.

Značku Mádara si Johanka oblíbila nejen kvůli krásnému balení. „Stejně jako vlasy by moje pleť bez dávky slunečního svitu potřebovala rozzářit,“ říká a připisuje si na vánoční seznam rozjasňující pleťový olej od Mádary.

Johanka má krásné dlouhé černé vlasy, o které se ráda stará. „Můj hřeben svým životem pomalu, ale jiště spěje ke svému konci a tak bych ráda nějaký hezký kvalitní a zároveň ekologický. Tenhle je jasná volba na moje super se cuchající vlasy,“ ukazuje Johanka na kartáč z olivového dřeva Redecker.

Johanka netroškaří a doplňuje dopis Ježíškovi ještě o doplňky stravy. Na tom by ostatně neměl šetřit nikdo z nás. Vybrala si Antioxidant komplex s vitaminem C od Terranova Health. „Tyhle mě zaujaly právě svým čistým složením, takže tělo nebudu ládovat zbytečnou chemií. Hodí se to obvlášť teď v zimních měsících, kdy je třeba imunitu posilovat,“ uzavírá dopis Johanka.

Johana Koliandrová, grafička

Novinky od PuroBIO

Všichni Brňané, co chodí do našeho obchodu, zde už určitě viděli Moniku Rosenbergerovou. Štíhlá energická žena, která ví o výrobcích v Biooo všechno. Pod stromeček si přeje Happy Aging řadu od Martiny Gebhardt, protože krásně opečovává pleť, úžasně voní a navíc u mastné pleti dokáže regulovat množství kožního mazu. Pak si do dopisu Monika připisuje ještě novinky z dekorativky od PuroBio. „Nový tekutý make-up je parádně univerzální, dá se s ním udělat lehounké krytí, když se smíchá v dlani s arganovým olejem 3+3 kapky, nebo i silnější krytí při samostatném použití. No a červených rtěnek nemá žena nikdy dost, růžové a zlaté třpytivé stíny budou úžasné na rozzáření očí jak na silvestrovskou noc, tak i na celou nadcházející plesovou sezónu. A co ještě? „A nové plesové šaty, ale ty u nás nepořídím,“ směje se Monika.

Monika Rosenbergerová, vedoucí prodejny v Brně