4x kosmetika pro každou malou princeznu

4x kosmetika pro každou malou princeznuzdroj: shutterstock.com

Kdysi jste měla doma malé miminko. A to rostlo a rostlo a najednou je z něj malá princezna. Samo se to obléká a důsledně trvá na růžové. Samo si to chce učesat vlásky do splývajících lokýnek. Samo si to chce vyzkoušet vaše oblíbené lodičky, protože přece jedině ty ladí k nové růžové sukýnce. A čím takovou malou princeznu nejvíc potěšíte?

Nejvíc ji nejspíš samozřejmě potěší, když se konečně bez dozoru dostane k vaší kosmetické výbavě. Všechny ty lahvičky a kelímky, všechno to krásně voní a může si připadat jak dospělá. Možná je na čase jí pořídit vlastní kosmetické vybavení? A co taková malá princezna vlastně potřebuje?

Přejít na sekci článku:

(1) Rozčesávač na vlasy

(1) Rozčesávač na vlasyzdroj: shutterstock.com

Čím delší vlásky, tím větší trápení, ale zase tím větší princezna. Dětské vlásky jsou jemné a snadno se zacuchají. Culíčky často nedrží a stejně to ta malá princezna nejraději nosí prostovlasé. Ráno to ale pořádně rozčesat... tak to už je úkol, co vám vezme spoustu času a taky nervů. U kluků je to jednoduché, ty prostě ostříháme strojkem na první stupeň a je na dva měsíce vyřešeno. Ale co u holčiček, které na princeznovských loknách trvají? Přece zkuste rozčesávač!

Stačí nastříkat a vlasy půjdou mnohem lépe rozčesat. Rozčesávač uvolňuje uzlíky ve vlasech a usnadňuje rozčesání jemných dětských vlásků dohladka. Sprej také krásně voní, že z něj bude každá malá princezna nadšená. Šetrné přírodní složení bez parabenů nebo silikonů zase pečuje o vlasy a stará se i o pokožku hlavy. A pssst: funguje i na dospělácké vlasy!