Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4x kosmetika pro každou malou princeznu

4x kosmetika pro každou malou princeznu zdroj: shutterstock.com

Kdysi jste měla doma malé miminko. A to rostlo a rostlo a najednou je z něj malá princezna. Samo se to obléká a důsledně trvá na růžové. Samo si to chce učesat vlásky do splývajících lokýnek. Samo si to chce vyzkoušet vaše oblíbené lodičky, protože přece jedině ty ladí k nové růžové sukýnce. A čím takovou malou princeznu nejvíc potěšíte?

Nejvíc ji nejspíš samozřejmě potěší, když se konečně bez dozoru dostane k vaší kosmetické výbavě. Všechny ty lahvičky a kelímky, všechno to krásně voní a může si připadat jak dospělá. Možná je na čase jí pořídit vlastní kosmetické vybavení? A co taková malá princezna vlastně potřebuje?

Přejít na sekci článku:

(1) Rozčesávač na vlasy

(1) Rozčesávač na vlasy zdroj: shutterstock.com

Čím delší vlásky, tím větší trápení, ale zase tím větší princezna. Dětské vlásky jsou jemné a snadno se zacuchají. Culíčky často nedrží a stejně to ta malá princezna nejraději nosí prostovlasé. Ráno to ale pořádně rozčesat... tak to už je úkol, co vám vezme spoustu času a taky nervů. U kluků je to jednoduché, ty prostě ostříháme strojkem na první stupeň a je na dva měsíce vyřešeno. Ale co u holčiček, které na princeznovských loknách trvají? Přece zkuste rozčesávač!

Stačí nastříkat a vlasy půjdou mnohem lépe rozčesat. Rozčesávač uvolňuje uzlíky ve vlasech a usnadňuje rozčesání jemných dětských vlásků dohladka. Sprej také krásně voní, že z něj bude každá malá princezna nadšená. Šetrné přírodní složení bez parabenů nebo silikonů zase pečuje o vlasy a stará se i o pokožku hlavy. A pssst: funguje i na dospělácké vlasy!

Související produkt
Dětský kartáč na vlasy z bukového dřeva 1 ks, 18,5 cm
Redecker / 333 Kč
Dětský kartáč z bukového dřeva a jemných štětin je vhodný pro každodenní péči o vlásky od jednoho roku věku dítěte. Vepřové štětiny jsou jemné a zároveň vlásky účinně rozčešou.
Detail produktu