Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4x kosmetika pro každou malou princeznu

Přejít na sekci článku:

(2) Bambucké máslo s kočičkou

(2) Bambucké máslo s kočičkou zdroj: shutterstock.com

Miminkovská pokožka je většinou suchá. A tak jste mazaly a mazaly. Třeba zrovna tímto bambuckým máslem určeným pro malá miminka. Snadno se roztírá a zanechává na kůži mastnou stopu, která chrání a podporuje hydrataci pokožky. Pomaleji se sice vsakuje, ale díky tomu velmi účinně promastí i ta nejsušší místa. Je vhodné i pro použití na popraskané rty, poškrábané nohy nebo od rýmy odřený nos.

Bambucké máslo je navíc balené v roztomilé piksličce s obrázkem kočičky. Na rozdíl od čistého bambuckého másla se snadno nabírá a i malé děti si s ním bez problémů poradí. U dětského bambuckého balzámu od Saloos je velmi dobré i to, že z kelímku ho díky tuhé konzistenci malá kosmetická odbornice nevylije někde na podlahu. Prostě ideální výbava pro princeznu, která si chce občas namazat bebíčko svoje nebo panenky. Bambucký balzám i podporuje a urychluje hojení takových dětských bolístek.