Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4x kosmetika pro každou malou princeznu

Přejít na sekci článku:

(3) Pěna do koupele

(3) Pěna do koupele zdroj: shutterstock.com

Koupání je fajn. I když je pravda, že dělat to každý den je pro spoustu dětí trošku opruz. Jednou za týden by přeci stačilo. Minimálně holčičky ale vždycky navnadíte na něco pěkného a voňavého. Skvělé jsou na toto šumivé koule do koupele. Nejdřív to totiž tak zvláštně šumí, může se to držet v ruce a lechtá to, až to nakonec dočista vyšumí. No a pak to zbarví vodu třeba na růžovo a nechá tam voňavý bordel. A navíc to voní. Malé princezny tohle mají rády.

Šumivé koupací koule jsou prostě fajn. A když je náhodou nemáte po ruce, tak taková láhev pěny do koupele se vám v koupelně určitě neztratí. A teď už si vaše děti nemusí půjčovat lahvičku od vás, stačí jim koupit dětskou pěnu do koupele od Natura Siberica. Ta má roztomilý obal a složení plné bylinných výtažků, které svou vůní uklidňují a navozují náladu na spaní. Navíc pěna i lehce umývá a působí antisepticky, uklidňuje nejen mysl, ale i podrážděnou pokožku a naladí i aktivní děti k večernímu spánku.