Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

SALVEST – BIO výživa skandinávské kvality

kapsičky Salvest Ponn zdroj: SALVEST

Přemýšlíte, co naservírovat svému malému labužníkovi, abyste mu poskytli pestrou a vyváženou stravu báječné chuti a zároveň bohatou na důležité živiny? Pak pro vás máme chutnou novinku, ze které se vaší drobotině budou dělat boule za ušima! Vyzkoušejte vymazlené “meníčko” od Salvest, které zahrnuje ovocné i zeleninové příkrmy, smoothie a pyré. Vaše děťátko si tak snadno a pohodlně pochutná na kvalitních, lahodných a zdravých pokrmech kdykoliv během dne. 

O značce

Salvest je estonská značka s dlouholetou tradicí již od roku 1946. Jde o dodavatele zdravého a chutného jídla pro děti i dospělé a svým pestrým sortimentem zásobují trh v různých částech světa. Zakládají si na využívání jen těch nejkvalitnějších surovin a taktéž se snaží o to, aby balení všech hotových výrobků odpovídalo požadavkům na rychlou a pohodlnou konzumaci. Například polévky balí do praktických kapsiček, které hotový produkt nejen chrání, ale umožňují v nich polévku rovnou ohřát a pak jen stačí přelít do talíře nebo misky. Ovocné kapsičky jsou zase opatřeny praktickým uzávěrem, takže pokud vaše dítě kapsičku nesní celou, můžete ji jednoduše zavřít a nechat mu ji na později. 

Právě důraz na perfektní kvalitu a praktičnost nás s firmou Salvest spojuje. A to je také důvod, proč jsme se její produkty Põnn, Muuti, Smushie a Prestó rozhodli zpřístupnit Čechům.

Filozofie značky

Filozofií firmy Savest je vyrábět a nabízet dobré pokrmy jen z těch nejkvalitnějších surovin tak, aby přitom respektovali přírodu i lidské zdraví. Proto jsou veškeré suroviny, které používají v BIO kvalitě. A nejen to. V rámci udržitelné produkce pochází z lokálních zdrojů, které se nachází maximálně 100 km od továrny, kde se následně zpracovávají. Odpadají tak nesmyslně vysoké náklady na přepravu, což snižuje uhlíkovou stopu a přispívá k tomu, aby i naše planeta mohla lépe dýchat.

V jednoduchosti je síla aneb Nejdokonalejší věci bývají prosté. Tuto skutečnost si uvědomovali už naši předkové a platí to i dnes. Inovace jsou ale hybnou silou pokroku, a proto firma neustále dolaďuje recepty k naprosté dokonalosti. Některé však ponechává již desítky let beze změny, protože lahodnější už být zkrátka nemůžou. 

Druhy kapsiček

Salvest kapsičky Pönn

Põnn

Dětské příkrmy Põnn jsou vyrobeny výhradně z ovoce a zeleniny, které nesou certifikát BIO.

Vznikají ve spolupráci s uznávanou estonskou pediatričkou Reet Raukas a neobsahují žádné konzervanty ani přidané cukry. Mlsat je můžou děti už od 4 měsíců, ale představují ideální svačinku i pro starší děti. 

Muuti

Ovocné kapsičky Muuti vznikají pouze z vyzrálého BIO ovoce, takže již není třeba přidávat další cukr a neobsahují laktózu ani lepek. Podle toho, z jakého ovoce jsou vyrobeny, si na nich můžou malí mlsouni pochutnávat od 6, 8 nebo 12 měsíců.

Chuť, zvědavost a hravost v nich navíc probouzí příběhy, které jim kapičky vypráví prostřednictvím zvířátek na praktických obalech s uzávěrem.

Salvest kapsičky Muuti
Salvest kapsičky Smushie

Smushie

Jde o vydatnou svačinku v praktickém balení s uzávěrem. Kromě lahodné ovocné složky v BIO kvalitě kapsičky obsahují také superpotraviny, jako třeba spirlinu nebo chia semínka.

Není nic jednoduššího, než si některou z nich ráno přihodit do tašky, takže zásobárnu zdraví prospěšné energie můžete mít u sebe vždy, když vám začne docházet. 

Prestó

Polévky Prestó jsou naplněné vitamíny a energií až po okraj. Všechny jejich složky jsou v BIO kvalitě a pochutnávat si na nich můžou jak dospělí, tak děti od tří let.

Některé jsou lehce pikantní, jiné jemné a krémové. Kromě vegetariánů si mezi nimi vyberou i zapřísáhlí vegani. A ti ostatní si můžou ohřát tu polévku, na kterou právě dostali chuť. 

Salvest kapsičky Presto