Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Zabalte své děti na dovolenou

Zabalte své děti na dovolenou zdroj: shutterstock.com

Kdo má doma děti a k nim jejich otce, tak na dovolenou balí minimálně třikrát. Pro sebe, pro něho a pro to maličké či veliké. Protože přiznejme si to, pokud by si měli zabalit sami, tak dcerka si sbalí gumičky do vlasů, miminko s peřinkou a oblíbeného medvídka. Syn si nejspíš zabalí autíčko, oblíbený kámen a nejspíš bagr, co dostal k Vánocům. No a jejich otec k tomu přidá tachometr na kolo, mapu a možná náhradní ponožky.

Přes balení jsme tady prostě my. Hlavně přes balení všech těch kosmetických zbytečností, které každému nejdřív překáží, ale pokaždé je všichni ocení, když přijde na věc. Tak jakou kosmetickou zbytečnost je dobré si na dovolenou s dětmi přibalit?

Přejít na sekci článku:

Bronner pro všechny

Bronner pro všechny zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Tekutá univerzální mýdla Dr.Bronner's můžete najít snad v každém balicím seznamu. Na dovolenou, na festival, pod stan i k moři do pětihvězdičkového hotelu s all-inclusive. Bronner se prostě hodí vždy a všude. Takže i na dovolené s dětmi ho oceníte. Večer s ním umyjete špinavé nohy, přes den poslouží na špinavé ruce, jednou za čas umyje i vlasy a všechno ostatní. V nouzi pomůže a i vypere špinavé tričko.

Pokud letíte na dovolenou letadlem a jenom s příručním zavadlem, tak oceníte určitě i tuhou verzi mýdla. Ta slouží úplně stejně jako tekutá multifunkční forma, jen si možná přibalte do kufru i krabičku, abyste měli mokré mýdlo kam dávat.

Vzhledem k tomu, že balíte nejen pro sebe, ale hlavně pro děti, tak při vybírání vůně mýdla zapomeňte na všechny ty osvěžující eukalypty a uklidňující růže. Místo toho vyberte mandlovou variantu. Ta totiž voní sladce jako marcipán. A cokoliv sladkého, co se skoro může sníst... prostě všechny děti ocení. Pro miminka zase sbalte neutrální verzi bez vůně.