Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Zabalte své děti na dovolenou

Přejít na sekci článku:

Dětská kosmetická KPZ

Dětská kosmetická KPZ zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Pro jakoukoliv příležitost byste měli přibalit do dětské kosmetické taštičky Aloe vera gel. Volte spíše čistý Aloe vera gel než krémy s jeho vysokým obsahem. I jen samotný gel totiž krásně zklidňuje pokožku podrážděnou od sluníčka. A jeho velkou předností, hlavně pokud ho mažete na malé děti, je to, že se velmi dobře roztírá a rychle vsakuje.

Další věcí, kterou je dobré přibalit, je krém na opruzeniny. Malé děti, které nosí ještě plenky, i když třeba jenom v noci, ho určitě ocení, protože počůraná plenka a horko nejdou moc dohromady. Ale skvělý je i pro starší děti. Tento krém totiž slouží i jako ochrana a dokáže velmi dobře zklidnit podráždění kůže. Navíc podporuje regeneraci. Využijete ho tak na drobné šrámy, oděrky nebo štípance. A slouží skvěle i jako placebo. Dítě spadlo, bolí to, a tak pláče? Stačí namazat kouzelnou mastičkou a bolest zázrakem přejde.

Rozhodně byste neměli zapomenout doma i balzám na rty s vysokým SPF faktorem. Ten přibalte do baťohu na výlety, můžete ho totiž v nouzi namazat nejen na rty, ale také na nos, tváře a další místa nejvíce náchylná ke spálení. S troškou trpělivosti s ním namažete i odhalená ramena.

Související produkt
Aloe vera gel Pur 100 ml
Santaverde / 524 Kč
Aloe vera gel bez parfemace dodává pokožce hydrataci, zklidňuje podráždění a podporuje její přirozenou regeneraci.
Detail produktu