Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co by vám asi tak řeklo vaše miminko?

2.0 5
5

Přejít na sekci článku:

Maminko, já nemůžu spát

Maminko, já nemůžu spát zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

… a tak tady budu křičet a plakat až do úplného vyčerpání. Vlastně ani nevím proč. Trošku je mi asi smutno. Mě tady nemůžeš nechat jen tak samotného. A možná mě trošku bolí i bříško? Nebo ne, spletl jsem se, já mám vlastně hlad. No nikam nechoď. Však říkám, že mám hlad. A navíc je tady tma, to jako myslíš, mami, vážně? Že tady budu spát sám? A v takové tmě? A říkal jsem, že mám hlad. Jsi to nepochopila? Jo dobrý pochopila. Konečně zase jídlo, skvělý. Hele ale fakt nikam nechoď. Myslíš, že budu spát? To tedy nebudu. Na spaní ti pěkně... no ukážu ti to v plínce, co vlastně. Teď bys to měla přebalit, to máš za to. A spát stejně nebudu, úplně cítím, jak se mi ta prcka prudí. Já možná prudím tebe, ale mě zase prudí ten zadeček.

Taky si myslíte, že to už stačilo? A že by ten uřvaný balíček, co z vás dělá po nocích balíček nervů, už taky mohl zklapnout? No na všechno recept nemáme, ale s tou opruzeninou pomoci můžeme. Měsíčkový ochranný balzám Weleda obsahuje lanolin a vosk pro ochranu pokožky proti dalšímu opruzení, měsíčkový extrakt pro zklidnění jakéhokoliv podráždění a mandlový olej pro regeneraci poškozené pokožky. Díky ochrannému krému se bude potom spinkat celou noc a bez opruzení.