Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co by vám asi tak řeklo vaše miminko?

2.0 5
5

Přejít na sekci článku:

Mámo, já mám hlad

Mámo, já mám hlad zdroj: shutterstock.com

… takže víš co? Dej mi to všechno. Se lžičkou se snad ani obtěžovat nebudeme. Však, co jsem ti říkal. Lžičku nepotřebujeme, dívej, však to jde jenom takhle rukou. A hele, ty špagety se docela dobře drží, ze lžičky by ti to stejně jenom padalo. Nepomáhej mi! Co děláš? Jsem říkal, že se lžičkou ne. Že to zvládnu sám. Si nedávno říkala, že už jsem velkej kluk. A prý i šikovnej, si říkala. Tak mi laskavě taky trošku věř. Dívej, se fakt zvládnu nakrmit sám. Jen tedy bez té lžičky, ta stejně jenom zdržuje.

Tak hlavně toho velkého šikovného kluka nezapomeňte po večeři pořádně umýt. Zvládnete to, na pomoc si vezměte třeba Měsíčkové rostlinné mýdlo Weleda. To obsahuje rostlinné oleje, které smývají šetrně nečistoty, zároveň mýdlo nevysušuje a pomáhá zachovávat přirozenou ochrannou vrstvu na pokožce. Pro velké šikovné jedlíky určitě pořiďte i první zubní pastu. Dětský zubní gel Weleda má příjemnou dětsky nasládlou příchuť. Působí proti bakteriím v dutině ústní, má protizánětlivé, antibakteriální i hojivé účinky. Dezinfikuje a bojuje proti zubním kazům.