Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dětská Weleda slaví 30

Přejít na sekci článku:

Kojenecký krém a ti druzí…

Kojenecký krém a ti druzí… zdroj: biooo.cz

Znáte to - když má něco úspěch, brzy se dočkáme druhého dílu. A pak dalšího a dalšího… Někdy je to spíš k pláči, ale to naštěstí není případ Weledy, která na úspěchu měsíčkového kojeneckého krému postavila celou neméně úspěšnou produktovou řadu pro miminka a malé děti. Protože ne každý chce mýt děti jen vodou a občas máznout olejem :-) A zrovna tu vodu jim můžeme vylepšit dvěma přípravky do koupele. Protože čistá voda je sice fajn, ale v některých oblastech může být i tvrdší a dost vysušovat a je proto na místě ji občas něčím vylepšit. Navíc malá miminka je naprosto zbytečné něčím mydlit a drhnout, bohatě stačí okoupat je v měsíčkové kojenecké koupeli, která je bohatá na rostlinné oleje, takže pokožku nejen jemně vyčistí, aniž by ji vysušila, ale také zvláční.

A pokud máme po koupeli pocit, že by pokožka děťátka zasloužila ještě další péči nebo jen chceme prodloužit příjemný čas koupele ještě jemnou masáží, můžeme si vybrat mezi kojeneckým měsíčkovým olejem, dětským olejem a pěstícím mlékem. Weleda rozlišuje ve své dětské řadě péči kojeneckou a dětskou - kojenecká je maximálně jednoduchá a obsahuje co nejméně ingrediencí a je vhodná pro ty skutečně nejmenší, aby minimalizovala možnost vzniku nějaké nežádoucí reakce. Pro děti od cca 6 měsíců pak výrobky nabízejí větší škálu ingrediencí nebo třeba i šampon na vlásky, který pro ty nejmenší děti skutečně nepotřebujeme (ale může ho rozhodně vyzkoušet maminka, ale je nebezpečí, že už ho pak nevrátí :-) ).

Weleda myslí i na první zoubky a její dětský zubní gel je vhodný o péči i o ty nejmenší zoubky. Díky absolutně čistému přírodnímu složení se nemusíme strachovat, když dítě pastu spolkne, nicméně je přeci jen vhodné dohlížet na množství použité pasty. Některým dětem totiž skutečně velmi chutná a přestože je skutečně naprosto neškodná (a samozřejmě bez fluoru), tak jsou přece jen lepší věci, které si může dát dítko k večeři. A pokud se náhodou chystáte na návštěvu k někomu, kdo má čerstvé miminko a řešíte nejvhodnější dárek, tak rozhodně můžete sáhnout po kojeneckém setu, který obsahuje vše pro základní péči o miminko a vy si můžete být jisti, že jste darovali skutečně jen to nejlepší.