Život v BIOOO - Listopad 2017

5,0 5
2

Život v BIOOO - Listopad 2017zdroj: biooo.cz

Kde je podzim...? Nevíme jak u vás, ale u nás v Praze je pěkná zima a podzim jako kdyby ani nebyl. Jestli říjen prosvištěl jako rychlík, tak listopad utekl do zaječí a z října skáčeme rovnou do prosince. Jak je to možné? Asi proto, že v listopadu se u nás odehrálo několik velkých změn a jedna z nich byla pro nás velmi významnou událostí, na kterou jsme se těšili v podstatě několik let.

Haleluja! BIOOO v Brně!

Konečně si po tolika měsících plánování prodejny v Brně můžeme jedno město odškrtnout z našeho listu přání. A tak jsme 13. listopadu 2017 slavnostně otevřeli dveře naší pobočky v OD Centrum veřejnosti a naši brněnští přátelé poprvé mohou řádně nasát BIOOO atmosféru, ohmatat si produkty a přivonět třeba k slavným Ceano koupelovým koulím. My jsme si ovšem udělali ještě malou soukromou “předotevíračku”, a to 12. listopadu v neděli, kterou jsme si zdokumentovali v krátkém videu.

Po Brně jsme před slavnostním otevřením rozmístili “na tajňačku” zelené balónky s BIOOO logem, ke kterým byla přivázána sleva na nákup právě v Brně na prodejně. Tak doufáme, že jste na balónek také narazili a dopřáli si něco pěkného a voňavého nebo rovnou pořídili pár prvních dárků na Vánoce. Pro ty, kteří se do Brna nemohou podívat, máme ještě malou fotodokumentaci z otevření prodejny na konci článku.

Nafoukli jsme prodejnu v Praze

Když jsme otevřeli Brno, museli jsme něco udělat i s prodejnou v Praze, která už akutně potřebovala přifouknout. A tak jsme ji přifoukli více jak dvojnásob a ze 100 metrů čtverečních vytvořili rovnou 230 metrů čtverečních. To nezní špatně, že? :-) Díky většímu prostoru budete mít při výběru vašeho nového krému více místa a klidu kolem sebe. Výběr těch správných produktů u nás na prodejně tak může být příjemnou procházkou, kdy můžete poklidně vybírat a zkoumat složení toho nejlepšího ze světa přírodní kosmetiky a až budete unaveni, klidně se u nás posaďte a odpočiňte si.

Život v BIOOO - Listopad 2017

A co ještě znamená větší prodejna?

Že budeme opět pátrat po nových značkách a novinkách na poli přírodní kosmetiky (a nejen tam). Širší sortiment vám tak nabídne, abyste našli to opravdu nejlepší pro vaši pleť, vlasy, pračku, pejska, babičku nebo i novorozeného synovce! :-) Také jsme díky většímu prostoru mohli vrátit výdej e-shopů zpět do přízemí, kam se konečně všechny vaše objednávky vejdou.

A co se děje v BIOOO marketu?

Tam sortiment zaměříme primárně na vše, co správná maminka a její dítko potřebuje. V BIOOO marketu ponecháváme také koutek s líčením, kde vám naše vizážistka Renátka doporučují ty nejvhodnější odstíny k vaší pleti a klidně vás i nalíčí. Ovšem nezapomeňte jí zavolat nebo napsat e-mail, aby na vás měla čas.

Příprava na BIOOO Vánoce

Listopad byl nezbytně ve znamení Vánoc a plánování všech možných (kolikrát i nemožných :-)) akcí na příští rok 2018! V rámci Vánoc 2017 jsme pro vás připravili dohromady čtyři soutěže, z toho tři jsou adventní a jedna bude novoroční. Pokud jste je ještě nezaregistrovali, tak soutěže probíhají na naší facebookové stránce, zúčastnit se může kdokoliv a výhry jsou pěkně bohaté! Však jsou ty Vánoce, nebo snad ne? :-)

  • První adventní soutěž začala v pondělí 27. listopadu a končí v pátek 1. prosince. Téma této soutěže, a tím pádem i výherních balíčků, je předvánoční eko úklid s přírodní ekodrogerií.
  • Druhá adventní soutěž začíná v pondělí 4. prosince a končí v pátek 8. prosince. Tématem této soutěže je péče o sebe, o své tělo, pleť, vlasy… O Vánocích většina z nás absolvuje objížďku všech příbuzných, tak nebylo by fajn, kdyby vám letos teta řekla, že jste nějak zkrásněla namísto klasického - vypadáš nějak unaveně? ;-)
  • Třetí adventní soutěž začíná opět v pondělí 11. prosince, končí v pátek 15. prosince a bude na téma “navoďte si vánoční atmosféru”. A to snad mluví samo za sebe. Vykouzlete si relaxační a poklidnou atmosféru provoněnou tou nejlepší směsí éterických olejů, zapalte si svíčku v aromalampě a nechte vánoční stresy rozpustit v horké vaně.
  • Do nového roku vás přivítáme poslední soutěží. Ta začne hned 1. ledna 2018 a skončí 5. ledna. Její téma bude regenerace a očista do nového roku, protože, jak se říká, jak na nový rok, tak po celý rok. Tak proč nezačít svědomitě hned 1. ledna?

Vánoční stromečky na prodejnách v Praze a v Brně

Pokud jste byli pozorní, tak 1. prosince od 14:00 si můžete přijít k nám na prodejny jak v Praze, tak v Brně ozdobit stromeček. Pokud vám doma v té zaprášené krabici leží liché ozdoby, neváhejte je vzít s sebou a darovat jim domov třeba u nás na prodejně. Pokud nemáte ozdobu, nevadí, můžete nám napsat své přání a pověsit jej na stromeček jako ozdobu. :-)

A teď přichází prostor pro pár fotografií ze slavnostního otevření prodejny v Brně.

Život v BIOOO - Listopad 2017

Vypucovaná prodejna. Poslední ladění. Jídlo už je na stole. Party může začít!

Život v BIOOO - Listopad 2017

Ty nejoblíbenější produkty na dosah ruky nového brněnského majitele.

Život v BIOOO - Listopad 2017

Slavnostní přestřižení pásky nesmí chybět na žádné otevíračce!

Život v BIOOO - Listopad 2017

...ani na bublinky jsme nezapomněli...

Život v BIOOO - Listopad 2017

...a ani jídlo plné barev nesmělo chybět. :-)

Život v BIOOO - Listopad 2017

Vizážistka Renáta se na novou prodejnu také přijela podívat.

Život v BIOOO - Listopad 2017

Byli jsme vskutku mile překvapeni, kolik vás v den otevření přišlo!

Život v BIOOO - Listopad 2017

A my vám všem ze srdce děkujeme za vaši přízeň, neboť bez vás bychom další prodejnu nikdy neotevřeli. Děkujeme! :-)