Nový, praktický Bio kokosový olej na cesty od Saloosu - kdykoliv a kdekoliv!

Nový, praktický Bio kokosový olej na cesty od Saloosu - kdykoliv a kdekoliv!zdroj: shutterstock.com

Tak všestranného přírodního pomocníka jako je bio kokosový olej najdete jen stěží. Nejen vaše pokožka, ale i vaše vlasy si ho zamilují. Dokáže znovu obnovit vitalitu unavené pleti, zvláčnit ji a chránit. Navíc, nyní díky novému praktickému balení v cestovní lahvičce ho budete mít stále po ruce. Je 100% bio, neředěný žádnými jinými rostlinnými oleji.

Bio kokosový olej je díky svému jedinečnému složení vhodný pro každodenní péči, pro všechny typy pleti, a to dokonce i pro citlivou a vysušenou. Jeho příjemná exotická vůně a lehce roztíratelná konzistence nabádá k využívání i při masážích. Kokosový olej je blízký tukům v pokožce, která jej proto velmi dobře vstřebává a nezanechává tak mastný efekt. Je známý pro své zjemňující, regenerující a zvláčňující účinky. Po jeho použití zůstává pokožka sametově hebká, je také velmi vhodný jako maska na vysušené a velmi poškozené vlasy. Rozlučte se s roztřepenými konečky jednou provždy!

Nové cestovní balení Bio kokosového oleje od značky Saloos je možné od září zakoupit v praktické lahvičce o velikosti 125 ml. Výhodou je jeho pevný uzávěr, který zamezí náhodnému vytečení. Je ideální do každé tašky, na každý výlet či dovolenou. Své uplatnění najde za každého období, počasí, kdekoli. Měl by se stát nezbytnou součástí vaší cestovní výbavy, poradí si totiž s řadou problémů. Lze jej využít jako tělový nebo obličejový olej, po opalování, na vlasy, nehtovou kůžičku, rty, k relaxační masáži apod.

Věděli jste, že? Kokosový olej má tuhou konzistenci, která se při teplotě nad cca 25 °C mění v tekutou. Pokud by vám olej ztuhnul, stačí lahvičku ponořit do teplé vody a během chvilky se promění v lehce roztíratelný olej. Kokosový olej je často využíván také v kuchyni. Díky jeho složení z nasycených mastných kyselin je odolný proti oxidaci. Je oblíbený při redukčních dietách, 1-2 lžičky oleje zasytí organismus na několik hodin. Hodí se i ke smažení, či pečení. Umí udržet vysokou tepelnou stabilitu a nepřepaluje se.

Jak se vám článek líbil?