Adventní trhy v Holešovicích

5,0 5
1

Adventní trhyzdroj: shutterstock.com

Nezadržitelně se nám blíží Vánoce a s nimi také neodmyslitelné adventní trhy, které jsou skvělou příležitostí pro nákup prvních vánočních dárků a drobností pro rodinu i přátele. Kromě honby za nákupy jsou trhy také chvílí, kdy můžete zpomalit a začít nasávat přicházející vánoční atmosféru. Tento rok se za námi a (nejenom) naší kosmetikou můžete přijít podívat na výstaviště do pražských Holešovic, kde si budete moci prohlédnout a také očichat kvalitní čaje, tělovou kosmetiku, voňavé vosky do aromalampy a mnohé další a načerpat tak množství inspirace.

Na holešovickém výstavišti nás najdete 5.- 7. 12. s celou řadou vámi oblíbených produktů. Poradíme vám, který Numi čaj bude nejvíce chutnat právě vám a který udělá největší radost mamince. Vybrat si budete moci i z oblíbených krásně voňavých koulí do koupele Ceano, které jsou ideálním parťákem pro dlouhé zimní večery a udělají radost nejedné ženě. Pokud se neradi koupete (nebo nemáte vanu), můžete si byt provonět vosky do aromalampy Kerzenfarm. A jestli je vám přes zimu chladno, vyberete si u nás hřejivé deky a polštáře Batex, které jsou vyrobeny z hypoalergenní ovčí vlny.

Proč za námi přijít na trhy?

Adventní trhyzdroj: shutterstock.com

1Očicháte si voňavé koule do koupele a vyberete si ty, které budou nejvíce lahodit vašemu nosu. Vybrat můžete krémové kuličky, šumivá srdce či šumivé koule také pro své blízké, které tento praktický dárek jistě potěší.

2Poradíme vám, který z výborných Numi čajů je nejlepší právě pro vás, který bude chutnat dětem a kterým potěšíte i tchyni. Na výběr máte z čistých černých i zelených čajů, z čajů ochucených ovocem a sušenými bylinkami i kořením.

3Vyberete si tu pravou vůni pro vás byt či dům. Je libo vánoční nebo spíš kořeněnou vůni? Nebo raději květinovou či ovocnou? Voskové kapsle Kerzenfarm místnost krásně provoní směsí esenciálních olejů, navíc se pomalu odpařují a vy nemusíte aromalampu hlídat.

4 Najdete ten pravý pohodlný vlněný polštář, na kterém se vám bude krásně usínat a ráno vás nebude bolet za krkem. A k polštáři si rovnou můžete pořídit i deku, která v zimě krásně hřeje a v létě chladí.

5Naše kolegyně vám zodpoví všechny dotazy, poradí, doporučí a vysvětlí. Budete odcházet s dobrou náladou, obohaceni o nové zkušenosti a třeba také s nějakým tím vánočním dárkem.

Jak se vám článek líbil?