Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Exkurze za kosmetikou zvaná Biofach

Exkurze za kosmetikou zvaná Biofach Na Biofachu jsme pro vás vybrali spoustu novinek od Natura Siberica a Martina Gebhardt.
Lucie van Koten
5,0 5
4

Exkurze za kosmetikou zvaná Biofach zdroj: biooo.cz

Vyrazit na obří veletrh bio kosmetiky s chlapem je dobrý nápad jen za předpokladu, že si bude moct ve vedlejší hale s bio jídlem obalit nervy čokoládou. Tři ženské na jednoho chlapa na Biofachu, uznávám, není to fér. Ale náš kolega ze skladu to zvládal statečně.

Tomáš je ten, co pro vás zboží objednává. Chodí po prodejně a zabraně zapisuje do objednávacích formulářů, kontroluje chybějící i zamluvené zboží a komunikuje s dodavateli. Tahle jeho náplň práce je ten jediný důvod, proč byl vybrán, aby jel na Biofach – aby se seznámil se všemi novinkami, na které letos při objednávání nesmí zapomenout.

Jinak je jeho záliba v hydratačních krémech, líčidlech a barvách na vlasy nulová – patří do té říše mužů, kteří na ženách mají rádi jen obličej čerstvě po probuzení, zcela bez nánosů líčidel, co prý jen údajně ničí skutečnou ženskou krásu.

Kdykoli ale vejde na prodejnu, patří mezi nejžádanější artikl celého Biaaa. Ač neprodává, čas od času si ho někdo vyžádá. Výborně dokáže poradit v mnoha věcech, veškerý sortiment a popisky výrobků zná díky objednávání nazpaměť. Pakliže od něj však budete potřebovat pomoc vybrat správný odstín rtěnky v domnění, že vám řekne, co se líbí mužům, máte smůlu. Řekne vám, že na to se stačí odlíčit.

Exkurze za kosmetikou zvaná Biofach

Ale zpět k Biofachu. Zatímco Tomáš nedokázal nadcházející novinky pořádně ocenit, my ano. Nejvíce se těšíme na toto:

  • Natura Siberica uvádí novou řadu certifikovanou dokonce EcoCertem. Novinek bude spousta. Nám se nejvíce zalíbil nový šampon s máslovou maskou na vlasy. Kromě krásně čistého složení nás tak čeká krásná jemná vůně a dokonale vyživené vlasy. V nabídce s EcoCertem však bude i velký tělový peeling či tělové máslo.
  • Santé pojede letos hodně v novém, design částečně změní i Logona.
  • Naše milovaná Martina Gebhardt uvádí řadu Summer Time pro péči o iritovanou a létem namoženou pleť. Sází – kromě rostlinných olejů a másel – na účinky rakytníku, růže, mrkve, zeleného čaje a lékořice. A soudě ze vzorečku – tohle léto můžeme být v klidu. Žádné vysušování pleti se konat nebude.

Biofach jsme si nakonec užili všichni včetně Tomáše. Hřálo ho vědomí, že on – beztak jen proto, že je chlap – umí číst v mapách a že ho tudíž potřebujeme k tomu, abychom se v tom obřím areálu neztratily. Jen mám trochu pocit, že přes své oblíbené haly nás provázel několikrát. A ty s kosmetikou to rozhodně nebyly...

Související produkt
Mléčná čokoláda se skořicí 70 g
Dolfin / 100 Kč
Lahodná mléčná čokoláda z Belgie nabízí díky lehce štiplavým tónům skořice originální chuťový zážitek, který potěší všechny mlsné jazýčky.
Detail produktu