Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Lesky na rty Lily Lolo

Recenze: Lesky na rty Lily Lolo Lesky na rty Lily Lolo mají kvalitní pečující složení, na rtech dlouho vydrží a dodají lehkou svěží barvu v odstínech růžové.
Mája Ráblová
5,0 5
2

Recenze: Lesky na rty Lily Lolo zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Upřímně? Leskům na rty jsem holdovala naposledy někdy na základní škole. Tyhle jsou ovšem jiné! Barvami, leskem, chutí i nechemickým složením.

Čím mě lesky na rty odpuzují je přehnaný lesk, lepivost, chemické ovocné příchutě, nehezké složení a špatná výdrž, i když ta je nakonec u takových typů spíše k užitku. Lesky od Lily Lolo nepůsobí na rtech nepřirozeně nablyštěně. Nedělají přehnané odlesky, neobsahují velké šílené třpytivé kousky a nevoní syntetickou přesládkou jahodovostí. Tak už víme jaké Lily Lolo lesky nejsou a teď, jaké opravdu jsou?

Recenze: Lesky na rty Lily Lolo

  • Chutnají a voní po čokoládě!
  • Barvy jsou univerzální!
  • Jsou lehké!
  • Jemně až středně kryjí!
  • Složení je pečující!
  • Mají výdrž!

Od tělového odstínu přes meruňkové až k tmavším růžovofialovým. Některé odstíny obsahují jemné zlatavé drobné třpytky, které podpoří letní opálený vzhled. Mým favoritem ovšem je tmavší růžový odstín bez třpytek s názvem Bitten Pink.

Lily Lolo lesk na rty - odstín Bitten Pink. Lily Lolo lesk na rty - odstín Bitten Pink.

Většinou se vyhýbám ricinovému oleji v dekorativní kosmetice, obzvlášť, pokud je hlavní složkou. Zaprvé mi nebývá příjemný, rtěnky i balzámy mi díky němu připadají příliš hutné a paradoxně vysušují. Ovšem u vychytané kombinace se včelím voskem, jojobovým olejem, karnaubským voskem z listů brazilské palmy a voskem z mexické palmy Candelila mi tento problém nevzniká.

Jediné, co mě u lesků Lily Lolo upřímně mrzí, je použití karmínu jako červeného barviva. Doufám, že (nejen) tento výrobce některé složky ve svých výrobcích přehodnotí a nahradí je neživočišnými.

Recenze: Lesky na rty Lily Lolo

Osobní tip: Odstíny se dají mezi sebou krásně míchat a kombinovat, i houbička je kvalitně vyrobená a opravdu se s ní i dobře nanáší. Ve chvíli, kdy v Lily Lolo laboratoři umíchají tento lesk ve veganské verzi, určitě zakoupím nejméně ve dvou barevných variantách!