Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: štětec na pudr Barbara Hofmann

Recenze: štětec na pudr Barbara Hofmann Štětec na pudr Barbara Hofmann je díky syntetickým veganským štětinám krásně hebký a přesto se s ním sypké produkty snadno a rovnoměrně aplikují.
Martina Koubová
5,0 5
1

Recenze: štětec na pudr Barbara Hofmann zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Na velké líčení mě neužije, ale bez pudru v jakékoliv podobě se prostě neobejdu. Sypký nebo kompaktní, hezky mim zmatní pokožku a lehce zakryje nedokonalosti. A to mi ke štěstí bohatě stačí. Aby se ale pudr dobře nanášel, na pokožku lehce přilnul a dobře se do pleti zapracoval, je důležitý dobrý štětec. Dobrý štětec by taky měl být dostatečně jemný, aby pokožku nepodráždil, ale přesto by s ním mělo snadno jít nabrat dostatek produktu. Do dobrého štětce se prostě vyplatí zainvestovat, obzvlášť, pokud jej používáte denně. Docílíte s ním přirozeného vzhledu a líčení vás bude bavit.

Přesně s tímto očekáváním jsem si pořizovala štětec na pudr Barbara Hofmann. Tahle značka je pověstná svou kvalitou a precizním zpracováním za velice příjemnou cenu. Rukojeť štětce je vyrobena ze sekvojového nebo bambusového dřeva, takže štětce jsou lehké a velmi příjemné do ruky. Navíc, díky tomu, že jsou štětiny z kvalitního syntetického vlákna, mají všechny štětce označení Vegan.

Ač se jedná o syntetiku, není štětec na pokožce nepříjemný, naopak. Před vyzkoušením jsem ale měla obavy. Mnoho syntetických štětců, se kterými jsem se setkala, byly sice jemné na omak, dokonce tak jemné, že se při kontaktu s pokožkou ohýbaly a pudr se s nimi špatně nanášel. Některé umělé štětiny dokonce při použití ‘elektrizovaly’ a byly na pleti celkově nepříjemné. Tohle ale není naštěstí případ Barbary Hofmann. Štětec je jemný, ale přesto skvěle drží tvar a nepelichá. A na pokožce nezpůsobuje žádné nepříjemnosti.

Recenze: štětec na pudr Barbara Hofmann

Díky jemnosti ale s tímto štětcem jen těžko naberete kompaktní pudr. Pokud je pudr hodně slisovaný, nemá proti němu Barbara Hofmann šanci a musíte sáhnout po hrubším kalibru. Barbara Hofmann je ale skvělá na sypký pudr či minerální make-up. I přesto že jsou syntetické štětiny hodně husté, ’nesežerou’ hodně produktu, nanesou jej rovnoměrně a hlavně na pokožce z pudru nevytvoří masku.

Ze štětce ani po několika vypráních nevypadl ani chloupek a pořád má dokonale zastřižený tvar. Peru ho ve vlažné vodě a jemném dětském šamponu, vysuším a nechám uschnout na vzduchu ve vodorovné poloze.

Musím říct, že Barbara Hofmann splnila moje očekávání. Tak jemný, příjemný a zároveň plně funkční štětec jsem ještě nepotkala. Vyhovuje mi dřevěná rukojeť, která krásně padne do ruky a příjemně se s ní pracuje.Štětec je i při intenzivním používání a několika vyprání pořád jako nový a tak bych si dovolila říct, že mi v tomhle bezvadném stavu bude dělat společnost určitě ještě několik let. Jak už jsem říkala na začátku, do kvalitního štětce se vyplatí investovat.