Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

S minerály ke krásné pleti

5,0 5
4

Přejít na sekci článku:

Dokonalou tvářenku poznáte podle 3 vlastností!

Tvářenka zdroj: shutterstock.com

Je vhodná pro váš odstín pleti! V běžné drogérii je ale bohužel odstínů na výběr žalostně málo. A tak se vám klidně může stát, že tu svou dokonalou tvářenku v drogériích nenajdete. S minerálním make-upem se to ovšem stát nemůže. Na výběr je tolik odstínů, až vám bude přecházet zrak. Navíc stejně jako u make-upu i tvářenky jsou nejen v mnoha odstínech, ale i s mnoha podtóny, můžete si tak dokonale vybrat teplou nebo studenou růžovou nebo zalovit v neobvyklejších odstínech fialové či oranžové.

Snadno se nanáší! A díky minerální tvářence to už nemůže být jednodušší. I když zpočátku to může vypadat na problémový postup, přeci jenom sypká tvářenka vyžaduje alespoň trošku pozornosti, ale nebojte se, jakmile získáte ten správný tah štětce, bude nanášení hračkou. Velkou výhodou minerálních tvářenek je jejich velká pigmentace, snadno se nabírají na štětec a není problém přenést odstín v jeho plné kráse na zářící tvářičky. Sypká forma se také snadněji rozmazává do ztracena a v podstatě si můžete vybrat, jestli upřednostníte jen přirozeně zvýrazněná líčka nebo naopak odstín v jeho plné kráse.

Dlouho vydrží! Stejně tak jako minerální make-up i minerální tvářenka vás až udiví svou výdrží. Tajemstvím je jemná sypká struktura, která přilne k pleti. Minerální pigmenty se při styku s pokožkou jemně zahřejí, tím dochází k maximálnímu rozvinutí barvy, která dokonale přilne k pokožce bez toho, aby ji zbytečně zatížila, ale zároveň s tím, že vydrží na svém místě celý den. Jak ráno minerální tvářenku nanesete, tak ji večer odlíčíte.

BIOOOtip: Stejně dokonalá je i naše nabídka minerálních bronzerů.