Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Zaměřeno na ZAO oční stíny, 2. část

Zaměřeno na ZAO oční stíny, 2. část Třpytivé minerální oční stíny ZAO mají vysokou pigmentaci, přesto se s nimi snadno pracuje a světlejší odstíny jsou milosrdnější i k méně přesné aplikaci.
Kristýna Lexová
5,0 5
2

Zaměřeno na ZAO oční stíny, 2. část zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Oční stíny jsou produktem, který vám dovolí si s líčením vyhrát a být třeba každý den jiná. Vhodně zvolený odstín navíc podtrhne vaši přirozenou krásu. Dnes se podíváme na druhou část očních stínů ZAO pěkně zblízka.

Třpytivé oční stíny jsou bezpochyby nejoblíbenější. Krásně rozzáří váš pohled a jsou i milosrdnější, co se týče nepřesnosti aplikace. Oční stíny ZAO mají bohatou pigmentaci a oslní vás širokou škálou odstínů, se kterými můžete doslova kouzlit.

Zaměřeno na ZAO oční stíny, 2. část

Odstín 117 Pinky Bronze je jedním ze spíše neutrálního spektra a vypadá skvěle nanesený na celé pohyblivé oční víčko. Dokáže přirozeně zvýraznit modrou a zelenou barvu očí. 106 Bronze je velmi podobným odstínem, avšak obsahuje spíše teplý podtón a jemný zlatavý třpyt. Velice sluší jemně opálené pokožce. 108 Pearly Gray Green je takovým trochu chameleonem, protože obsahuje jak tóny šedivé, tak i zelenkavé. Díky tomu tvoří osvěžující kombinaci, která je perfektní na každodenní líčení. Název odstínu 114 Silver pak mluví sám za sebe – jedná se o intenzivní a zářivou stříbrnou, která je perfektní na kouřové líčení, ale můžete s ní vytvořit také rozjasňující oční linku nebo ji nanést do vnitřního koutku oka. 113 Gold Coppered je pak jejím teplejším protikladem. Čistá zlatá s lehkým bronzovým třpytem bude perfektní volbou na léto a výborně se kombinuje se zemitými tóny. 105 Golden Sand se sice jeví na první pohled nenápadně, ale o to více ji využijete každý den na celé oční víčko či k rozmazávání stínů do ztracena. Jemná béžová barva se třpytem sjednotí vaše víčka.

Zaměřeno na ZAO oční stíny, 2. část

I 110 Metal Gray je poměrně univerzálním odstínem. Oproti černé barvě nepůsobí příliš tvrdě a vytvoříte s ním i přirozenější kouřové oči. Zároveň je skvělá také na oční linky. 112 Azure Blue je nádherná středně modrá, která připomíná mořskou hlubinu. Kombinujte ji se střibrnými či tmavě šedivými tóny. 109 Pearly Turqoise se také drží mořského tématu díky svým proměnlivým a okouzlujícím temně tyrkysovým odleskům. 116 Peacock Blue je pak opravdu unikátním zářivě modrým odstínem, se kterým můžete vytvořit velice kreativní líčení. 107 Pearly Brown Gray v sobě spojuje tóny šedivé i hnědé v neutrální kombinaci, která sluší všem barvám očí a je opravdu všestranná. Posledním odstínem je pak 104 Pearly Garnet, který zcela souzní se zimním a podzimním trendem sexy burgundských odstínů a prohloubí váš pohled.

Oční stíny ZAO jsou nabízeny jak v neutrálních šedých a hnědých odstínech, tak v úchvatných barvách připomínajících drahé kameny, které posunou vaše líčení o úroveň výše a umožní vám dát naplno průchod své kreativitě.