Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Až se vás koupelna zeptá...

Až se vás koupelna zeptá... zdroj: shutterstock.com

… co máte dneska v plánu, tak to je jasné. Vykoupat, namazat, navonět, vyčistit zuby a spát. A nebo taky prostě vykoupat 3v1 a spát. Když si totiž vyberete nějakou tu pěknou přísadu do koupele, tak se mazat ani vonět nebudete muset. Rostlinné oleje se postarají o to namazání a esenciální oleje zase o vůni a relaxaci. Tak kterou přísadu do koupele si vyberete? Takovou, že se koupelna zase zeptá...

Přejít na sekci článku:

… co to tady šumí?

… co to tady šumí? zdroj: shutterstock.com

A tak pěkně voní. Co to tady prostě voní a šumí? No přece šumivé koupele od Ceano. Jsou voňavé, jsou krásné, jsou barevné. Která je ta nej pro vaši koupelnu? Moje koupelna hlasuje pro mandarinku. Proč? S mandarinkou je to totiž lepší než s pomerančem, vůně je jemnější, ale stále tak pěkně citrusová. Sladká jak vánoční mandarinky a šťavnatá jak slunečné léto.

No dobře, možná citrusy nejsou pro každého. Žádné strachy. Protože šumivé koule bez problémů nabídnou i jiné varianty. Od kávy přes modré borůvky až po štiplavě bylinkové vůně. Dáte přednost šťavnatému melounu nebo orientální pačuli? Sladké meruňce nebo malině? No prostě si vyberte, vedle určitě nesáhnete. Však počkejte, až vám to v koupelně zašumí a zavoní... no prostě si raději nakupte do zásoby, protože až to vyšumí, tak si to určitě budete chtít dát ještě jednou!