Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Až se vás koupelna zeptá...

Přejít na sekci článku:

… a jak voní Vánoce?

… a jak voní Vánoce? zdroj: shutterstock.com

Jako skořice. Jako cukroví. Jak svařené víno. A jako čerstvě nazdobený stromeček. Jak bramborový salát. Každému asi voní ty nejlepší Vánoce jinak. Ale stromeček nebo alespoň nazdobené čerstvé větvičky by chybět neměly. Spolu s vanilkou a skořicí v cukroví a zapálenou svíčkou totiž vytvoří tu krásně voňavou atmosféru začínajícího Štědrého večera. Kdy za okny se už stmívá a mihotavá světýlka svíček za okny udávají tón toho svátečního večera.

Taky máte tak rádi vůni stromečku? Zářícího, svítícího a nastrojeného. Nebo jenom tu kořeněnou vůni čerstvého jehličí. Lehce štiplavá, ale hřejivě konejšivá a uklidňující. Pokud máte jehličí rádi, co takto si dopřát koupel v jehličí? Zkuste výživnou přísadu do koupele od Weledy! Oleje z jedle sibiřské a jedle bělokoré voní jako jedlový háj, navíc mají antibakteriální a protizánětlivé účinky. Horká koupel s jehličnanem vás uvolní, pomůže vám bojovat třeba i proti nachlazení a navíc voní jak ticho v lese.