Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Až se vás koupelna zeptá...

Přejít na sekci článku:

… a budeš se mazat?

… a budeš se mazat? zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Venku zima, venku mráz, co se suchou uděláš? Tedy se suchou pokožkou. Studené počasí, vítr a mráz totiž vysušují pokožku. Oslabují její vrchní vrstvu a přirozenou obranyschopnost. Na podzim a v zimě se vám tak může stát, že vaše normální pokožka je najednou suchá, šupinatá, nepříjemná na dotek. Může svědit a pnout. Jak tomu ale zabránit? Asi se budete muset pořádně namazat. A nebo si dát některou z výživných koupelí s obsahem rostlinných olejů pro extra péči o pokožku celého těla.

V šumivých koulích od Ceano pro jistotu krásné pokožky najdete hroznový olej. Ten je výjimečný především svou lehkou konzistencí. Do pokožky se rychle vsakuje, ale zároveň pomáhá předcházet jejímu vysušování a poškození. Chcete na to jít s větším kalibrem? Tak jděte do Weledy. Růžová koupel obsahuje kromě rostlinných olejů, jako je jojobový a olivový, i esenciální růžový olej. Ten je mimořádný právě pro péči o náročnou a suchou pokožku. Dodává nejen vůni, ale i extra výživnou péči, do které se zahalíte jak do vyhřátých peřin.