Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Bez chloupku

Bez chloupku Hladké nohy bez jediného chloupku.
Hana Bartušková
3,8 5
4

Přejít na sekci článku:

Holení s přírodní kosmetikou? 4x ano!

Holení s přírodní kosmetikou? 4x ano! zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

S přírodní kosmetikou se můžete velmi krásně oholit. V nabídce najdete jak holící olej, tak i vosk nebo cukrovou pastou. Velkou výhodou přírodní kosmetiky na holení je fakt, že mnohem méně vysušuje pokožku, neobsahuje totiž sulfáty, místo toho je plná rostlinných olejů a dalších pečujících látek.

Navíc tím, že tyto holící výrobky mnohem méně vysušují, tak pomáhají i předcházet podráždění a podporují hojení pokožky v okamžiku, kdy se třeba řízneme. Běžné holící krémy můžete nahradit třeba i sprchovými krémy s přírodním složením s rostlinnými oleji a másly.

Další výhodou je vůně. Přírodní holící kosmetika totiž voní. Sice jinak než ta konvenční, ale o to příjemněji. Holící oleje a pěny jsou obohacené o esenciální oleje, které pomáhají dezinfikovat pokožku a také voní. A čuchali jste někdy k přírodnímu vosku s troškou esenciálních olejů? Aaaach!

Navíc u přírodní kosmetiky najdete vše, co k holení budete potřebovat, nejen třeba ten holící olej, ale také peeling, který zabrání zarůstání chloupků. A hydratační tělové máslo, které zase zklidní pokožku po holení. Skvělý je Aloe vera gel, který nejen regeneruje, ale také vyhlazuje pokožku a po holení ji velmi účinně zklidňuje.