Receneze: Ceano kávový peeling aneb Je libo ranní kávu?

Receneze: Ceano kávový peeling aneb Je libo ranní kávu?zdroj: biooo.cz

S celulitidou je to špatný. Když už ji máte, tak se vás nejspíš drží. Ale zase to není beznadějný. Pojďme s tím něco do léta udělat. Pojďme ji vykafovat!

Kafe je totiž super. Zapomeňte ale na popíjení sladké ranní, polední, odpolední nebo večerní kávičky. Vnitřně to totiž až tak super není. Kofein v kávě sice dodává energii a pomůže podpořit spalování tuků, ale na druhou stranu také odvodňuje a působí močopudně. Tak dehydratuje organismus. No a nedostatek vody může vést k usazování a především shlukování tukových polštářků, oslabení lymfatického systému a vzniku celulitidy. Takže zapomeňte na ranní sladkou kávičku k čerstvému rohlíčku a raději si natočte sklenici vody. A kávu místo do hrnečku přestěhujte do koupelny.

Kávový peeling je totiž celulitidy zabiják. Obrousí pokožku a zbaví ji suché a šupinaté kůže. A že ta mletá káva umí obrušovat! Navíc kofein z kávy podporuje spalování tuků. A kávový peeling od Ceano je kávy plný. To ovšem není všechno. Kromě kávy najdeme v peelingu i sůl a drcená meruňková semínka pro lepší a účinnější peeling. A taky bambucké máslo a něco málo olejů pro výživu a hydrataci. A díky tomuto mixu budete mít po peelingu prdelku jak malé miminko.

Receneze: Ceano kávový peeling aneb Je libo ranní kávu?

Konzistencí je peeling lehce olejový, před použitím je dobré ho promíchat, aby se spojila výživná olejová a peelingová složka. Zrníčka soli a kávy se zdají drobná, ale nenechte se zmást, obrušují docela hodně. I když tedy kávový peeling Ceano nepatří mezi nejdrsnější, co jsem kdy zkusila, tak jeho velkou výhodou je, že se hned nerozpouští a obrušuje vlastně docela fest. Kromě kávy obsahuje i sůl, takže pozor na použití při poškozené kůži a také v intimních oblastech. Pokud se vám sůl dostane někam, kam nemá, tak to docela hodně štípe.

Peeling opravdu voní jako káva. Pokud jste kafomil, tohle potřebujete. Káva! Čerstvá, voňavá a tak lákavá. Lehce sladká, ale naprosto autentická kafová vůně vás dostane. Stejně tak i konzistence. Peeling je naprosto vyváženou kombinací obrušujících částeček a pečujících olejů a másel. Není příliš mastný, ale pokožku dostatečně hydratuje. Ta je po použití jak namazaná.

Díky obsahu kofeinu peeling dokáže také podpořit spalování tuků v problematických oblastech a správné fungování lymfatického systému. Pokožka je po kávově- peelingové seanci jemná na dotek, hebká na pohlazení a krásná na pohled. A navíc to při peelingování v koupelně voní víc než při ranní kávě v kuchyni. Celulitidu vám to tedy na počkání neodčaruje jak mávnutím kouzelného proutku, ale pravidelné používání dokáže vyhladit a zjemnit hrbolatou pokožku. Zkuste k tomu přidat dostatečný pitný režim, ranní rozcvičku a nějaké ty dřepy a celulitidě to letos nandejte.

Jak se vám článek líbil?