Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Annemarie Börlind – 1. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti

Annemarie Börlind – 1. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti Luxusní značka přírodní kosmetiky Annemarie Börlind nabízí tu nejlepší péči o pleť přímo na míru pleti každého věku.
Jana Konečná
5,0 5
2

Annemarie Börlind – 1. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti zdroj: annemarieborlind.cz

Annemarie Börlind je německá značka, jež patří mezi průkopníky přírodní kosmetiky. Na trhu je již od roku 1959. Značka má své vlastní laboratoře, ve kterých spojuje sílu přírody spolu s nejnovějšími technologiemi, na kterých neustále pracuje a vyvíjí je. Z přírodních výtažků tak dokáže vytěžit maximum možných účinných látek v jejich nejčistší podobě. Firma sídlí ve Schwarzwaldu, kde taktéž v hloubce 166 metrů vyvěrá minerální pramen, z něhož čerpá vodu, kterou používá do většiny svých produktů. Annemarie Börlind je mezinárodně uznávanou značkou přírodní kosmetiky, za svůj přínos dostala dokonce již několik kosmetických „oscarů“ a dalších ocenění. Na její účinky nedají dopustit ani takové celebrity jako je Kate Winslet, Nicole Kidman nebo Renee Zellweger.

Přejít na sekci článku:

Energynature – péče o normální až suchou pleť nad 20 let

Energynature – péče o normální až suchou pleť nad 20 let zdroj: annemarieborlind.cz

Tato řada je určena pro mladou, normální až sušší pleť ve věku 20 až 30 let. Cílem řady Energynature je působit hlavně preventivně proti předčasnému vzniku vrásek a bojovat proti povadlosti a ochablosti pleti. Pleti dodává potřebnou hydrataci a tím jí i dodává šťavnatý a zdravě rozzářený vzhled.

Osvěžující čisticí gel

Prvním krokem v péči o pleť je čištění, o které se v řadě Energynature stará osvěžující čisticí gel, který je obohacený o kofein. Ten zlepší cirkulaci krve v pokožce a tím zkvalitní i její schopnost přijímat účinné látky. Pokožka bude tak nejen krásně čistá, ale výborně připravená na další kroky v pleťové pečující rutině.

Chladivý pleťový gel

Na čisticí krok navazuje chladivý pleťový gel, který kromě příjemného ochlazení sušší pokožku zároveň intenzivně hydratuje díky obsažené botanické kyselině hyaluronové a termální vodě ze Schwarzwaldu a taktéž ji díky kofeinu povzbuzuje. Výtažky z akácie pleti dodávají minerály a aminokyseliny, jež pracují na zlepšení její odolnosti.

Revitalizační denní krém

Posledním krokem v ranní péči o pleť je denní revitalizační krém. Obsahuje taktéž organický kofein a navíc je obohacen i o výtažky z růže a rostlinné oleje a másla, jež dodávají sušší pleti potřebnou výživu po celý den.

Regenerační noční krém

Večer si celou ranní péči o pleť zopakujte, jen místo revitalizačního krému sáhněte po regeneračním nočním krému, který dokonale podpoří přirozené regenerační procesy, které během noci v pleti probíhají. Tento krém je také oproti dennímu revitalizačnímu krému hutnější, protože pleť má během spánku čas všechno potřebné vstřebat a použít k potřebným opravám.

Sérum na kruhy pod očima

Annemarie Börlind ve své řadě Energynature myslela samozřejmě i na oční okolí. Ve věku kolem 20 let se ještě na jemné pleti v okolí očí mnoho vrásek neobjevuje. Kruhy a váčky pod očima se však nevyhýbají nikomu. Právě proto je tu oční sérum, jež díky obsažené botanické kyselině hyaluronové křehkou pleť v okolí očí hydratuje, obsažený kofein zlepšuje mikrocirkulaci a pomáhá zmírňovat případné váčky a kruhy pod očima. Sérum na kruhy pod očima můžete používat ráno i večer před tím než nanesete krém na celý obličej.