Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Annemarie Börlind – 2. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti

Annemarie Börlind – 2. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti Značka Annemarie Börlind patří už od roku 1959 mezi průkopníky v oboru přírodní kosmetiky.
Jana Konečná
5,0 5
1

Annemarie Börlind – 2. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti zdroj: annemarieborlind.cz

Německá značka Annemarie Börlind patří mezi takzvané pionýry přírodní kosmetiky. Na trhu je již od roku 1959, ale není to ani náhodou žádná zastaralá značka. Drží krok s nejnovějšími kosmetickými trendy nebo přesněji spíš většinou sama trendy udává. Má vlastní laboratoře, ve kterých neustále pracuje na vývoji nových technologií, které by přispěly k tomu, aby pleť z přírodních výtažků mohla vytěžit maximum účinných látek. Firma sídlí ve Schwarzwaldu, odkud také pochází voda, kterou používá do většiny svých produktů. Čistá pramenitá voda pochází z minerálního pramene, který vyvěrá z hloubky 166 metrů. V produktových řadách Annemarie Börlind si najde to potřebné každý typ pleti jakéhokoliv věku. V předchozím článku jsme se věnovali produktovým řadám pro specifické potřeby pleti podle věku, tato část je věnována produktovým řadám podle typu pleti.

Přejít na sekci článku:

Rose Dew - péče pro normální až suchou pleť

Rose Dew - péče pro normální až suchou pleť zdroj: annemarieborlind.cz

Rose Dew je řada pro normální až suchou pleť, která trpí nedostatečnou hydratací, což se na ní může projevit prostřednictvím suchých míst, šupinek, pocity pnutí nebo svědění či zašedlé a celkově nezdravě vypadající pleti. Produkty z řady Rose Dew mají společné především hydratační, zklidňující i anti-age účinky.

Čisticí pleťové mléko

Prvním krokem této řady je pleťové mléko, které pokožku nejen šetrně očistí a připraví na další pečující kroky, ale zároveň už v tomto prvním kroku dodává pokožce vlhkost a potřebné látky k tomu, aby si ji pokožka i delší dobu udržela. Čisticí mléko obsahuje mimo jiné i výtažky z vysoce hydratační okurky, jojobový olej, který je známý tím, že pomáhá normalizovat všechny typy pleti a extrakt z listů ginkgo biloba, jež přispívá ke stimulaci hydratace pleti. Pleťové mléko jednoduše naneste krouživými pohyby na pleť, nechejte chvilku působit a poté zase krouživými pohyby smyjte.

Pleťové tonikum

Pleťové tonikum z řady Rose Dew patří mezi kosmetické novinky mezi toniky. Jedná se o tonikum s gelovou konzistencí, které má funkci tonika i zvlhčovače v jednom. Zlepšuje pronikání účinných látek z následné péče a i samo o sobě poskytuje pleti zásobu účinných látek i hydratace. Další jeho výhodou je, že nemusíte používat kosmetický tamponek, stačí jej rozetřít na plet pomocí prstů, takže šetříte nejen produkt, kterého se většinou dost do tamponku vsákne, ale také životní prostředí, protože ho zbytečně nezatěžujete použitými tamponky.

Denní krém

Denní Rose Dew dodává suché a dehydratované pleti hydrataci a výživu po celý den. Zároveň i jemně chladí, aktivně předchází případnému podráždění a již vzniklé zklidňuje. Krém se velice rychle vstřebává a zanechává pleť sametově hebkou, což z něj dělá ideální podklad pod make-up.

Noční krém

Noční krém obsahuje speciální vitaminový komplex s vitaminem C a E. Kromě hydratace v průběhu noci podporuje i přirozené regenerační procesy v pleti a aktivuje její obranyschopnost, aby byla schopná během dne lépe čelit různým dráždivým faktorům.