Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Annemarie Börlind – 2. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti

Annemarie Börlind – 2. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti Značka Annemarie Börlind patří už od roku 1959 mezi průkopníky v oboru přírodní kosmetiky.
Jana Konečná
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Purifying Care – pro mastnou a problematickou pleť

Purifying Care – pro mastnou a problematickou pleť zdroj: annemarieborlind.cz

Řada Annemarie Börlind Purifying Care je zaměřena na pleť, která je převážně mastná a suchá místa se na ní nevyskytují. Zpravidla mívá rozšířené póry, výjimkou není ani výsev pupínků nebo může přímo trpět na akné. Tato řada pleť především čistí, zklidňuje a působí také antibakteriálně, aby minimalizovala tvorbu nedokonalostí.

Čisticí gel

Čisticí gel obsahuje šťávu z Aloe vera, bylinné výtažky z heřmánku či šalvěje a panthenol. Kombinace těchto účinných složek má čisticí, detoxikační, hydratační, protizánětlivé a zklidňující účinky. Po vyčištění Čisticím gelem Purifying Care je pokožka svěží a dokonale čistá. Během pravidelného používání se snižuje výskyt pupínků a ty již vzniklé se rychleji hojí.

Pleťové tonikum

Pleťové tonikum je druhým krokem péče o pleť. Pleť dočistí, zmatní a zároveň připraví na následnou péči v podobě pleťového krému. Zároveň stahuje rozšířené póry a brání jejich zanášení nečistotami a vzniku „černých teček“. Tonikum má klasickou tekutou konzistenci, nanášejte jej proto pomocí kosmetického tamponku či jej konečky prstů vklepejte do pleti.

Pleťový krém

Tento pleťový krém můžete používat jako denní i noční. Hydratuje pleť a minimalizuje produkci tvorbu mazu i pleťových nedokonalostí. Za nadměrné maštění pleti totiž často může dehydratace, kdy mazové žlázy doslova vyžízněné pleti pracují na plné obrátky, aby ji promastily. Pokud jí dodáme pořádnou vláhu, spojíme to s šetrným čištěním a působením dezinfekčních a protizánětlivých látek, pleť je na nejlepší cestě za zdravým vzhledem a normální funkcí.

Lokální péče

Lokální péče je určena jako první pomoc na pupínek, který lehce vysuší, vydezinfikuje a urychlí jeho hojení. Hlavní účinnou látkou je zde kyselina salicylová, která má protizánětlivý, antibakteriální a antiseptický účinek. Zároveň pomáhá odstranit nezdravou vrstvu odumřelých buněk, která může být příčinou toho, že se vývod mazové žlázy ucpe a vzniká pupínek. Lokální péči v tyčince používejte na postižená místa klidně i několikrát denně podle potřeby.

Čisticí maska

Jednou až dvakrát do týdne je dobré mastné a problematické pleti dopřát pořádnou očistu. O tu se postará Čisticí maska s obsahem kaolinu. Pleť čistí do hloubky, redukuje černé tečky, stahuje rozšířené póry. Díky obsahu heřmánku, šalvěje a rozmarýnu zároveň působí hojivě a antibakteriálně. Nemusíte se bát ani přílišného vysušení pleti – o hydrataci a výživu se postará obsažené bambucké máslo.

Korektor

Každý, kdo má problematickou pleť nebo si tímto stavem prošel během puberty, ví, že dobrý korektor je v tomto případě nezbytnost. V tomto případě získáte přípravek 2v1. Korektor nejen kryje pleťové nedokonalosti, ale zároveň působí antibakteriálně a hojivě, takže zároveň kromě krytí po celý den pilně pracuje na tom, aby příště nebylo už co zakrývat. :-) Navíc si můžete vybrat ze světlého a tmavého podle barevného odstínu pleti.

Související produkt
Pleťový krém na problematickou pleť, Purifying care 75 ml
Annemarie Börlind / 397 Kč
Pleťový krém na problematickou pleť pečuje o potřeby mastné a smíšené pokožky. Lehce ji matuje a zároveň bohatě vyživuje a hydratuje.
Detail produktu