Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Annemarie Börlind – 2. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti

Annemarie Börlind – 2. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti Značka Annemarie Börlind patří už od roku 1959 mezi průkopníky v oboru přírodní kosmetiky.
Jana Konečná
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

ZZ Sensitive – řada pro citlivou pleť

ZZ Sensitive – řada pro citlivou pleť zdroj: annemarieborlind.cz

Citlivá pleť potřebuje pečující přípravky s dostatečně jemným složením, aby její stav ještě víc nezhoršilo, ale zároveň účinným, aby dokázalo zklidnit případné podráždění a z dlouhodobého hlediska zvyšovalo její odolnost. Kosmetická řada ZZ Sensitive je unikátní především obsahem kosmetického prebiotického a probiotického komplexu. Ten podporuje růst příznivých bakterií na pokožce a podporuje tak přirozenou tvorbu ochranné bariery pokožky. Přípravky dále obsahují výtažek ze zlaté orchideje, která se s oblibou používá v tradiční čínské medicíně pro své zklidňující účinky. Všechny přípravky z této řady jsou samozřejmě bez parfemace.

Jemné čisticí mléko

Jemné čisticí mléko se postará o velice šetrné vyčištění pleti. Nejenže pleť nepodráždí, ale zároveň už v tomto prvním kroku posiluje přirozenou obranyschopnost pleti. Mléko je velice jemné a můžete jej použít i k odličování očí.

Posilující pleťový gel

Druhý krok je, podobně jako u řady Rose Dew gelové konzistence. Působí jako tonikum i zvlhčovač v jednom, má silně hydratační účinek a připravuje pleť na další noční či denní péči. Pomáhá zvýšit odolnost pokožky a zmírňuje její přecitlivě reakce na horko, chlad, vůně, konzervanty či barviva.

Regenerační oční krém

Pleť v okolí očí je jemná a křehká a vždycky je trochu víc citlivá. Proto můžete používat pro péči o oční okolí klidně krém z řady ZZ Sensitive, i když normálně pleť přecitlivělou nemáte. Tento krém se hodí, i pokud máte třeba citlivější oči, často vás pálí z dlouhé práce za počítačem nebo nosíte kontaktní čočky. Má uklidňující a hydratační účinek. Jemně jej vklepejte konečky prstů do pleti v okolí očí, a poté aplikujte denní či noční krém.

Ochranný denní krém a Posilující noční krém

Ochranný denní a Posilující noční krém jsou vhodné pro citlivou mladou pleť, která ještě nepotřebuje řešit vrásky a další známky stárnutí, ale bojuje pouze s problémem přecitlivělosti. Jak už názvy těchto krémů napovídají, denní krém poskytuje pleti přes den ochranu před podrážděním vnějšími vlivy, a ten noční pracuje během noci na zvýšení její odolnosti a obranyschopnosti.

Regenerační denní krém a Regenerační noční krém

Za to regenerační denní a noční krém je určen pro citlivou pokožku stárnoucí pleť, která kromě šetrné a zároveň posilující péče potřebuje ještě navíc ještě regenerační látky, které podpoří buněčnou obnovu a budou působit jako prevence proti známkám stárnutí. Oba krémy obsahují výtažek z bílého vlčího bobu, který má silný anti-age účinek.