Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dado Sens: Přírodní dermokosmetika pro citlivou pokožku

Přejít na sekci článku:

Dado Sens ProBalance

Dado Sens ProBalance zdroj: biooo.cz

Řada ProBalance je určena pro velmi citlivou pleť. Citlivá je ta, která často reaguje podrážděním nebo alergickými projevy a potřebuje speciální ochranu. Výrobky řady ProBalance obsahují aktivní složky, jako jsou ceramidy, panthenol a Aloe vera, které chrání vaši pokožku před nepříznivými vlivy životního prostředí a současně pomáhají předcházet nepřiměřeným reakcím pokožky. Zatímco extrakt z lékořice pomáhá mírnit svědění a červenání pokožky. Řada ProBalance posiluje pokožku, pomáhá obnovit její přirozenou rovnováhu a dodává příjemný pocit, že je o pokožku dobře postaráno.

Produkty z řady ProBalance zahrnují péči o tělo i o pokožku obličeje. Přípravky na čištění obličeje používejte pravidelně ráno a večer čistící pěnu, která dobře odstraňuje z pokožky všechny nečistoty (včetně make-upu), aniž by pleť podráždila. Pokožku poté ošetřete krémem a očním krémem. Účinná kombinace přírodních aktivních látek, jako je kofein nebo výtažek z lékořice, viditelně zesvětluje tmavé kruhy a zmenšuje otoky pod očima.

Po sprše můžete ošetřit pokožku těla pomocí tělového balzámu, který aktivně předchází pálení, svědění i zčervenání pokožky a zároveň dlouhodobě posiluje její odolnost.

Při akutních potížích, jako je spálení pokožky od slunce, zčervenání pokožky nebo svědění, použijte zklidňující krém s okamžitým účinkem. Poháhá k okamžité úlevě od pocitu svědění, nebo pálení a může vhodně doplnit péči o pokožku s perorální dermatitidou.