Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dado Sens: Přírodní dermokosmetika pro citlivou pokožku

Přejít na sekci článku:

Dado Sens Sensacea

Dado Sens Sensacea zdroj: biooo.cz

Jemná a hlavně přírodní péče SENSACEA. Velmi citlivá a podrážděná pokožka ocení tuto pečující řadu, která dokáže účinně bojovat i s červenáním a rozšířenými žilkami. Speciálně sestavený komplex přírodních ingrediencí, kterými jsou lékořice, Aloe vera a červená řasa, aktivně zklidňují podráždění, znatelně mírní červenání pleti a pocit pálení. Díky složení s obsahem velmi jemných rostlinných olejů produkty hydratují suchou pokožku, která je pak schopná udržet více vlhkosti a účinně se regenerovat. Všechny produkty z této řady jsou samozřejmě bez parfemace.

Péči o vaši pokožku začněte čištěním pomocí jemného čisticího pleťového gelu, který naneste na vlhkou pokožku jemnými krouživými pohyby, nechte krátce působit a smyjte pomocí vlažné vody. Při pravidelném používání čisticí pleťový gel díky extraktu z lékořice, červené řasy a Aloe vera poskytuje vaší pokožce dlouhodobou úlevu od podráždění. V péči o vaši pleť pokračujte tonizací pomocí zklidňujícího intenzivního séra, které pokožku posiluje, zklidňuje, podporuje hydrataci a současně stimuluje tvorbu kolagenu v pokožce.

Posledním výrobkem z linie Sensacea je zklidňující pleťová emulze. Doporučeno je používat dvakrát denně na čistou pokožku, ideálně ošetřenou sérem. Emulze má velmi lehkou konzistenci, dobře se vstřebává a důkladně pečuje o vaši pokožku. Při pravidelném používání řada Sensacea znatelně mírní zarudnutí pleti a zmírňuje pocit pálení. Obsažené betaglukany aktivně stimulují tvorbu kolagenu v pokožce a termální voda ze Schwarzwaldu spolu s Aloe vera pomáhají pokožku udržet hydratovanou a svěží. Celou řadu je možné používat jako součást léčby pokožky postižené růžovkou.