Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dado Sens: Přírodní dermokosmetika pro citlivou pokožku

Přejít na sekci článku:

Dado Sens ExtroDerm

Dado Sens ExtroDerm zdroj: biooo.cz

Znečištěné ovzduší, zima, horko, nevhodná péče o pokožku, přibývající věk... To vše může vaši pokožku zanechat extrémně vysušenou a citlivou, svědící a plnou šupinek. Řešením může být Dado Sens ExtroDerm. Řada péče o pleť i pokožku celého těla, která svým jemným přírodním složením pomáhá pokožce doplnit potřebnou hydrataci. Zklidní svědění, zjemňuje šupinky a obnoví vlastní přirozenou schopnost ochrany a hydratace. Celá řada je vhodná pro péči o pokožku všech věkových kategorií včetně té nejcitlivější, nebo postižené lupénkou či atopickým ekzémem.

Pro čištění pleti je určen čistící gel, který díky velmi jemným tenzidům důkladně očistí vaši pokožku, aniž by ji podráždil a současně působí protizánětlivě. Je vhodný k čištění pleti v každém věku. A to včetně pleti zralé, nebo naopak i dětské. Po umytí můžete pokožku obličeje ošetřit krémem, krom očního okolí. Jemná pokožka okolo očí vyžaduje specifickou péči, kterou zvládne oční krém. Oba krémy jsou vhodné i pro extrémně suchou pokožku, pomáhají zmírnit její svědění, pálení a šupinkovatění. Současně zmírňují ztráty vlhkosti a posilují obrannou kožní bariéru díky obsaženému brutnákovému oleji, lanolinu a včelímu vosku.

Péči o pokožku těla mají na starost zbývající tři produkty z této řady. O citlivou pokožku hlavy se postará šampon. Jeho velmi jemné složení vlasy dobře umyje a současně jim dodá lesk a vitalitu. Díky obsažené soli z Mrtvého moře a pšeničným proteinům je vhodný i jako každodenní péče, pokud to vaše tělo vyžaduje.

A pokud vás trápí extrémně suchá pokožka, případně lupénka, sáhněte po sprchovém krému z této řady. Pokožka bude nejen dobře umytá, ale krém současně pomůže obnovit obsah přirozených kožních tuků a zmírnit svědění pokožky. Péči o vaši suchou pokožku zakončete balzámem na tělo i obličej. Panthenol, skvalen a jojobový olej se postarají o navrácení ztracené elasticity pokožky.